Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

A fakty są takie, że Twój av będzie krzyczał tak samo jak ściągniesz prosty soft w auto-it bo symuluje ruchy myszki do określonych punktów nawigacyjnych, równie dobrze może to być to samo albo jakiś sw protection.

Nie tylko akurat ten AV, polecam test na VirusTotal. Oczywiście zawsze można polegać na opinii autora trojana co do tego, czy wszystko gra. Nawiasem pamięta ktoś historię sieci P2P Earthstation 5? Tam też wszyscy machali ręką, że jakie tam malware.

Edytowane przez Wilk

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tylko 2 mozliwosci - zainstalowac z trojanem, nie instalowac. Zadnej alternatywy dla Xrumera nie ma, wiec autor nie musi sie przejmowac takimi skargami. No a co do trojana to faktycznie cos tam moze byc i jest wykorzystywane do sprawdzania naruszenia licencji i zbanowania softu.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz nic ciekawszego do powiedzenia, to zakończ tę dyskusję. Myślisz, że zaraz wejdzie tu twórca programu i napisze Ci, że zawiera on trojana? Chyba się mylisz.

#edit: Nie chce mi się z tobą gadać. Można usunąć mój post...

Edytowane przez Osiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiek, zastosuj własną radę w pierwszej kolejności do samego siebie. Pisałem gdzieś, że oczekuję odpowiedzi autora? Wyraziłem zdziwienie, że demo ma trojana - bynajmniej nie z false alarmu, bo jest wykrywane przez różne antywiry. Wyrazilem tez sceptycyzm wobec sposobu tlumaczenia, jakie padło tu na forum. Nigdzie nie napisałem, że wersja pełna ma takowego - bo tego nie wiem. Być może nie ma. Zastanawialem się czy kupić XR, ale bez przetestowania tego nie zrobie, a wersji z trojanem testować nie mam zamiaru - i tyle. Całkiem konkretna myśl z tego wynika (z którą można się zgodzić lub nie i nikt nikogo z tego powodu nie obraża), natomiast z Twojego postu niewiele wynikło - taka drobna różnica :)

Cóż, Scrapeboard może i zapowiada się na dużo uboższy funkcjonalnie, ale pewniejszy w tym konkretnym aspekcie, pozostaje mieć nadzieję, że szybko zostanie udostępniony :)

Edytowane przez Wilk

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co do trojana, trojan występuje i wykorzystywany jest dla m/innymi dla zapobieganiu skrakowania wersji demo.

Autoru możną sporo zarzucać, ale chyba żadnego jeszcze nie oszukał, i coś nie słychać aby wykorzystywał tego trojana dla innych celów jak kazania cwaniaków które chcą mieć XR za darmo.

2.Tak jak uprzedzałem bodajże 2 miesięcy temu, ale nikt mi nie uwierzył, zaczęła się akcja banowania licenzji XR osobom sprzedającym blasty, są już ofiary. Da ścisłości oświadczam, ja kablować nie mam zamiaru, ale wiem ze są osoby z PL które to robią.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bany lecą za łamanie licencji.

Co do krzyków AV, wydaje mi się, że ma to związek z packerem, który jest używany również przez twórców wirusów. Trudniej takiego robala później rozebrać na części, w tym przypadku utrudnia on stworzenie cracka.

Edytowane przez cenzura

Ciemna strona mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aniec2 - można było przez moment kupić, ale potem opcja zakupu została do czasu wyjścia z wersji beta zablokowana ze względu na bugi w dotychczasowej wersji. Ale changelog rozwija się dość szybko.

O Wilku to nie wiedziałem. W takim razie ciesze się, że soft zakupiłem:)

Max skąd Ty takie rzeczy wiesz:D Widzę, że niezłe wtyki w supporcie masz :) Czy licencja wyraźnie zabrania sprzedaży blastów?

Edytowane przez aniec2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze są osoby z PL które to robią.

Znaczy kupują blasta i przedstawiają taki dowód?

Botmaster powinien wprowadzić rabat 90% przy zakupie XR w zamian za zakablowanie kilku łamiących licencję....

Edytowane przez Clubbers.pl
CLUBBERS to forum muzyczne dla młodzieży zafascynowanej tym co przedstawia sobą muzyka klubowa. Forum Clubbers to cały mój świat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co tam napisano cyrylicą w licencji. Ważne, że botmaster trzyma wszystko za jaja i może wyłączyć kogo chce.

Zaleta serwerów licencji.

B

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan - nie chodzi o pakera, alert jest w związku z konkretnym jednym plikiem z packzi instalacyjnej. Natomiast co do tego, czy faktycznie antycracking jest jedynym jego zadaniem - to może wiedzieć tylko autor i osoby, które rozkodowały to-to. No bo na czym innym można się opierać? Na słowie honoru autora trojana? Są programy, które autorzy zabezpieczali bez takich niespodzianek i jako się dało.

A swoją drogą co do blokowania licencji za sprzedaże blastów - jeśli to prawda, to jak niby dochodzi do weryfikacji zgłoszenia? Bo wystawić posta z ogłoszeniem na forum i wpisać tam czyjeś dane każdy potrafi. Kto udowodni, że blast był na zamówienie, a nie na strony, które ktoś samemu obsługuje? O ile oczywiście "blokowanie za sprzedaż blastów" nie jest plotką - bo o ile przy trojanie dyskusja jest o tym co ten trojan robi i kiedy, to w kwestii tych blokad to już tylko doniesienia z forów.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności