Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

to w kwestii tych blokad to już tylko doniesienia z forów.

nie chce rozwijać temat, napisałem to co wiem i tyle, chodzi o konkretne Polskie licencje.

Co do trojana, to zasada prosta jak coś nie pasuje to nie musisz kupować. Autor rozdaje karty i ustawia zasady gry, jak ktoś nie chce, to wykorzystuje inne narzędzia.Ryzyk-fizyk

Jak ktoś potrafi to może zawsze napisać swoja spamiarkę

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozliwe ze botmaster widzi strony ktore blastujemy?

Jeśli zechce :)

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zechce :)

Nie sądzę aby autor softu mógł ot tak sobie widzieć strony jakie blastujesz. Równie dobrze autor softu może wykorzystywać go również do zbierania bazy for i następnie sprzedawania ich, skoro tak to może mieć podwójny zysk :)

Co do cracka XR to uwierzcie mi, że bez problemu można takowego znaleźć nie tylko do starych wersji. Podobnie chociaż nie cracka można znaleźć licencje w G. na scrapeboxa, poprzez fajnego footprinta, dzięki temu możemy mieć dojście zarówno do fajnych baz linków i wielu softów :P

Edytowane przez NaJedynce

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaJedynce nie unoś sie na falach wyobraźni - nie ma dobrego cracka do xr 5 i wyżej.

heh, trochę mnie śmieszy ludzka naiwność. kolega wyżej niestety nie unosi się na falach wyobraźni, jeżeli jesteś zainteresowany to ja osobiście z chęcią udowodnię, że działający crack istnieje. może tak z opcją podpisania umowy ewentualnie platnosc es i o równowartość nowej licencji xr? :)

spro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego śnisz, gdyby był crac, to by nie było ponad 26k kopi sprzedanego softu.

To co "masz" w necie i ja testowałem przed zakupem "orginala" nabawiło mojego i7 na pełno robaczków etc

imho, Polak mądry po szkodzie...

Generalnie, widze tego craka tak jak bym brał prysznic, miał zaparowane lustra w lazience, i napisał palcem na tej szybie "to tylko sen" :)

Edytowane przez Rademenes

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rademenes a ja daje tobie taką samą propozycje jak dla kolegi wyżej, który twierdzi, że nie ma działającego w stu procentach cracka, przecież możesz zyskać prawie, że 2k pln ;-)

e: i dla wszystkich następnych piszących, że nie ma - skoro jesteście tacy pewni to zapraszam na pw, z chęcią spiszę umowę + odpowiednia forma płatności i również możemy się dogadać co do 100% dowodu na to, że jednak istnieje.

Edytowane przez youngdee
spro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... możliwe że jest "tam" na zamkniętych forach za powiedzmy 99$ gdzie ma dostęp tylko hm.. 10%? może więcej.

ale spoko, jak jest to sobie go używaj i się "nie chwal" ....

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie napisałem nigdzie, że używam bo autor softu odwalił kawał dobrej roboty i należy mu się ta kasa jakby nie było. Po drugie nie pisz więc, że na pewno nigdzie nie ma później zmieniając swoje zdanie.

Co do samego zabezpieczenia softu, żeby nie było cracka to aktywacja softu powinna odbywać się za pośrednictwem klucza USB i to nie wykorzystującego jakieś nędzne karty schlumbergera rozpracowane przez bandę rumuńskich crackerów tylko kaskadowe szyfrowanie twoflishem połaczonym z aesem bo już nawet sha1 algorytm gobuleva robi w 15h bf.

spro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youngdee, nie próbuj się popisywać, bo ja również mogę napisać, że rumak używa mershmashera z podwójnym kluczem SRHD3, rumuńscy crackerzy mogą sobie próbować łamać zabezpieczenia wshrenstera z użyciem tripfisha. A algorytm gubuleva to rumuński pies złamie szybciej niż znajdzie coś do zjedzenia, więc przestań pieprzyć od rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lesiu czy ty aby na pewno wiesz o czym piszesz? Po pierwsze jak już to algorytm golubeva, po drugie chyba nie wiesz nawet co to jest za algorytm skoro chcesz łamać otwarty kod źródłowy to proszę bardzo Panie don kichot. co do twojego "SRHD3" to bardziej nie mogłeś się skompromitować :)

Niestety wiedza niektórych osób na tym forum nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać -.-

Edytowane przez youngdee
spro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youngdee watpie, zebys mial cracka do Xrumera, w ktorym dziala zakladka Opcje, mozna w projektach korzystac z danych z osobnych plikow i ustawiac wielowatkowosc wedlug wlasnego uznania, wtedy dopiero mozna powiedziec, ze jest w pelni scrackowany, bo jak na razie to tylko do dema crack widzialem.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@youngdee - masz cracka, który:

1) nie ma robaków i wirusów

2) daje 100% funkcjonalności oryginału

Xrumera kupiłem, ale pytam z ciekawości, bo z tego co wiem to takie coś nie istnieje. Według mojej wiedzy najnowsze są cracki do wersji 5 demo, ale nie dają wszystkich funkcjonalności.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności