Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

youngdee, sama sie kompromitujesz probujac sie popisac stosujac slownictwo obce na tym forum. Ja rowniez takie zastosowalem wymyslajac jakies hasla totalnie z xxxx i podejrzewam, ze wiekszosc nie ma bladego pojecia zarowno o tych glupotach, ktore napisalas Ty jak i ja. Przemysl to zanim kolejny raz bedziesz chciala zablysnac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już napisałem wyżej, że jeżeli ktoś jest pewny tego, że nie ma to ja przecież nie bronię możliwości zarobienia praktycznie darmowych 2000 pln ;-)

@Lesiu, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie wymyślałem za przeproszeniem z xxxx słów próbując udowodnić swoją wyższość tylko pisałem prawdę. Co do cracka i zadane wyżej pytania to istnieje do pełnej wersji softu bo właśnie o takim tutaj piszę.

Edytowane przez youngdee
spro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem w stanie mu uwierzyc. Jak jest zdolnym programista i w dodatku mial oryginal to mogl sobie cracka jakos zrobic. Nie ma rzeczy nie do scrackowania ;) Natomiast na pewno nie ma takiej wersji o jakiej on pisze w 'powszechnym' obrocie.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...

Mam pytanie...

Jak oceniacie nową wersje 7.0 beta ??

Jak u was z tą wersją odnośnie szybkości i skuteczności ? Lepiej niż wersja 5.0 ?

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@początkujący

Też właśnie to zauważyłem....Jednak obecnie wole korzystać z wersji 5. Jakos mi lepiej chodzi. Jak wyjdzie oficjalna wersja 7.0 a nie beta to sie przezuce.

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niet chyba że druga lickę.

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za używanie rumaka, oplata co miesiąc....

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rademenes, możesz tak bezczelnie nie wstawiać tu linka z refem? Dopiero co kupiłeś sobie rumaka, cieszysz się jak dziecko i już wstawiasz w wątku obrazki będące linkami z refem? Średnio rozważne...

PS. Ile razy zapłaciłeś opłatę miesięczną za używanie swojego kucyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności