Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Macie ostatnio problem z XR7 - mianowicie, wszystko się odpala, przechodzi aktywacje/autoryzacje itd. Wybieramy sobie grupę klikamy start... i narzędzie stoi. XR5 śmiga bez problemów.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiedźcie mi jak traktujecie linki z zakładki "profile" po blaście które kierują na stronę do logowania?

pozdrawiam

DJ

Edytowane przez djurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie ostatnio problem z XR7 - mianowicie, wszystko się odpala, przechodzi aktywacje/autoryzacje itd. Wybieramy sobie grupę klikamy start... i narzędzie stoi. XR5 śmiga bez problemów.

Tak, trzeba czekać na User Authorization.... i dopiero rusza.

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grube miliony, czyli dokładnie tyle, ile zarobisz już w pierwszym dniu po zakupieniu XR. Wystarczy kupić, nacisnąć start i... w wersji beta wkurzyć się, że start nie działa, a w wersji 5 stabilnej pakować walizki na dożywotni urlop w ciepłym kraju. Nie czytałeś na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rademenes, ponawiam ponownie. Ile razy zapłaciłeś opłatę miesięczną za używanie swojego kucyka?

Sorry, ale jak ma się twoja wypowiedz do tematu? czyżby z TVN Turbo jesteś? zabronisz mi promować?

Dla Twojej wiedzy, mam opłacone na rok ;) "Kucyka"

btw: a skąd ty masz taki ładny zegarek?- Podoba się, co? "Tate mi sprzedał jak umierał."

Edytowane przez Rademenes

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności