Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o zerknięcie na screen poniżej. Ustawiłem xrumera aby tylko rejestrował profile i pomimo tego, że sprawdził już prawie pół miliona linków , zarejestrował tylko ok 1.5 tys. profili :) Wydaje mi się trochę mało :) Czyżbym miał bazę do kitu? Niby sukcesem zakończyło się sporo rejestracji ale profili jakoś mało wychodzi :(

Chciałem też spytać co ma główny wpływ na ilość sprawdzanych linków na minutę?

Bo miałem ok 250 linków /min na VPS'ie - opteron 2GHZ jeden rdzeń, 2 GB RAM a po zmianie na wyższy pakiet - opteron 2x2GHZ i 4 GB RAM liczba linków spadła na 220 /min. również przy 300 włączonych wątkach. Dziwne jest że obciążenie procka w obu przypadkach wynosi 100 %. Można jakoś zwiększyć tą liczbę bo z tego co widzę to łącze jeszcze daje radę bo mogę ściągać w międzyczasie pliki z prędkością 2 MB/s.

Dziękuję wszystkim za pomoc

xrumer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja. Na tej samej badzie sprawdzasz i masz takie wyniki? Jeżeli masz non stop 100% to chyba te 300 wątków to zbyt wiele. Jeśli masz tam fora z dość mocnymi captcha to procesor nie jest w stanie obsłużyć większej ilości wątków i rumer się "dławi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie to zdziwiło. Leciałem jedną bazę.Na 250 wątkach na 1 CPU nie miałem 100 % użycia więc dałem na 300 wątków aby cały czas było 100%. Zatrzymałem dodawanie. Dodałem 1 procek więcej i wznowiłem dodawanie. I dalej mam 100 % użycia. A nawet mi trochę wolniej dodaje. Aż zgłupiałem

A co do ilości profili to tak ma być? I co mi daje to że rejestracja zakończyła się sukcesem skoro nie mam profili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz użycie proca 100% to zjedź z liczbą wątków, bo Ci się soft z tym po prostu nie wyrabia. Dużo zależy od baz, ale tak ogólnie to 300 możesz sobie zapuścić na mocnym dedyku i szybkim łączu a nie VPSie.

Co do samego pytania o 500k adresów i 1400 profili to może być realne, jeśli masz lipną bazę, źle zoptymalizowanego XR i do tego przeginasz z wątkami.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można przeinstalować xr7 b5 w to samo miejsce, nadpisując zainstalowaną wersję plikami instalacyjnymi? wydaje mi się że coś mi padło, gdyż po zmianie bazy i kliknięciu resume from last position XR nie rusza, miał tak ktoś ?

Możesz, pobierz Xr ze strony BM, skopiuj plik key lic, skasuj katalog ze starym xr, i zainstaluj ponownie lub nadpisz. (możesz też zrobić backup projektów i list.)

salab o problemie z postowaniem doczytałem się, i wiem że zmiana abzy pomaga, natomiast mi zmiana bazy przestała już pomagać, i nie wiem czy mogę rozpakować XR7 b5 do tego samego folderu co już jest nadpisując pliki ?

z xr5 tak robiłem nie wiem czy 7 b5 też mogę ?

Tak, czasami rumak ma zwieszkę i trzeba zastopować, zmienić listę i ponownie klikasz start.

Dziwna sytuacja. Na tej samej badzie sprawdzasz i masz takie wyniki? Jeżeli masz non stop 100% to chyba te 300 wątków to zbyt wiele. Jeśli masz tam fora z dość mocnymi captcha to procesor nie jest w stanie obsłużyć większej ilości wątków i rumer się "dławi".

Zmniejsz liczbę wątków, a jak robisz blasta z tego samego projektu ponownie, to zmien adres email ;p

Jak masz użycie proca 100% to zjedź z liczbą wątków, bo Ci się soft z tym po prostu nie wyrabia. Dużo zależy od baz, ale tak ogólnie to 300 możesz sobie zapuścić na mocnym dedyku i szybkim łączu a nie VPSie.

Co do samego pytania o 500k adresów i 1400 profili to może być realne, jeśli masz lipną bazę, źle zoptymalizowanego XR i do tego przeginasz z wątkami.

lub twoje ip jest na liście spamerów (o flagowane) ;p

btw: ktoś używa VPN, do zmiany ip (przypadek chello), ze strony OverPlay aby blastować XRumerem z lokalnego kompa, a ip już mam nie teges ^6 ?

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownywal ktos wydajnosc na i7 i i7 z wlaczonym HT? nie wiem czy jest sens inwestowania w cos wiecej niz quada

nie te forum.....

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz użycie proca 100% to zjedź z liczbą wątków, bo Ci się soft z tym po prostu nie wyrabia. Dużo zależy od baz, ale tak ogólnie to 300 możesz sobie zapuścić na mocnym dedyku i szybkim łączu a nie VPSie.

Co do samego pytania o 500k adresów i 1400 profili to może być realne, jeśli masz lipną bazę, źle zoptymalizowanego XR i do tego przeginasz z wątkami.

Zjechałem z liczbą wątków na 50. Teraz użycie procka podchodzi na 100% ale co chwile spada więc powinno być dobrze. Zrezygnowałem z PROXY poniewaz widzę że one mi trochę psuły (te dostarczane przez XRUMERA są do kitu). IP nie mam zblokowanego bo dodaje nieźle. Tylko chyba bazy są do niczego bo strasznie mało dodaje mi profili - tylko ok 0,3 % wszystkich linków.

A do odpowiedzi kolegi wyżej : ja mam 175 linków/min na vps. Ale widzę że dużo zalezy od bazy bo wcześniej miałem przez 1 dzień ok 250 linków/min widocznie mało linków było aktywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności