Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz oficjalną stronę rumaka

https://www.botmasterlabs.net/

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Tak sobie pomyślałem że aby nie przerabiać dużej bazy linków puszczę ją raz na xrumerze i następne strony będę dodawał tylko tych stron, gdzie skrypt pokazał mi jakieś poprawne działanie.

Przeszedłem więc raz cała bazę i otrzymałem wyniki.

Teraz tak myślę żeby wszystkie linki które są w part succ., successful i profiles połączyć do jedego pliki i puszczać x rumera tylko na takiej liście.

Tylko problem jest taki że jak kliknę na PROFILES to otrzymuję np. taki adres:

https://abc.pl/forum/memeberlist.php?viewprofiel:12343

Lub coś podobnego.

Czy xrumer znajdzie mi automatycznie rejestrację na takim forum? Czy nie lepiej jakimś narzędzie skrócić te adresy do strony głównej forum?

Bo tak najbardziej to mi zależy na tym żeby utworzyć kolejne profile na forach gdzie udało mi się już dodać.

Może mi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, ze dasz taki adres i Ci bez problemu znajdzie, bo pod tym linkiem sa linki do rejestracji.

Nie skracaj do samej domeny, bo wtedy jak jest adres np. www.xxx.pl/forum/profile123 to jak skrocisz to bedzie www.xxx.pl i Ci nie doda, bo to bedzie strona portalu, a nie forum. Oczywiscie mozna by to zrobic tak, zeby sie skrocilo prawidlowo, ale nie zawsze forum jest oznaczone /forum/, tym bardziej w innych jezykach.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do treści posta, to tak, jeśli chodzi o nick name to ustaw coś takiego:

{Jas#random[a..z]|malgosia#random[a..z]|wilk#random[a..z]}

lub tak jak opisałeś:

{jas|{malgosia|wilk} koszyk|zjadl}

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam natomiast ustawić w polu NICK losowania z pliku txt - nie wiem czemu, ale strasznie obniża skuteczność, sprawdzane wielokrotnie.

A co powiesz na generowanie linków do sygnaturek z pliku .txt?

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co jest przyczyną mojego problemu...

Puszczam dwa blasty, jeden po drugim.

Sprawdzam raport pierwszego z profili jest OK.

Puszczam drugi blast. Ale po jego zakończeniu okazuje się, że linki z pierwszego blasta zostały podmienione na ten z drugiego !

Raport z pierwszego blasta zawiera już zupełnie inne linki niż kilka godzin wcześniej !

Edytowane przez amstrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co jest przyczyną mojego problemu...

Puszczam dwa blasty, jeden po drugim.

Sprawdzam raport pierwszego z profili jest OK.

Puszczam drugi blast. Ale po jego zakończeniu okazuje się, że linki z pierwszego blasta zostały podmienione na ten z drugiego !

Raport z pierwszego blasta zawiera już zupełnie inne linki niż kilka godzin wcześniej !

Odznacz w Advanced options "Log in from current account if username is used"

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności