Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem ci namiary na priw, odezwij się to ustawimy ;p

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie. Używając xrumera udało mi się powiedzmy stworzyć 100 tys. profili. Skopiowałem adresy utworzonych profili i puściłem listę tych 100 tys. stron aby dodać kolejną stronę. Z tych 100 tys. wyszło już tylko ok 40 tys. No to znów zrobiłem to samo i z 40 tys. powstało mi tylko ok 25 tys.

Możecie mi powiedzieć dlaczego tak jest? Z kazdym kolejnym dodawaniem zauważam że jest trochę stron w zakładce REST ale tez sporo pojawia się w PART SUCC. Dlaczego tak się dzieje i jak zrobić aby spadki te były o wiele mniejszE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie udaje Ci się później założyć na niej za wiele to co to za baza 120k profili? Chyba pseudo baza :) Zrób sobie mniejszą, a konkretną zarówno pod względem jakości samych for, jak i późniejszej skuteczności zakładania na niej profili, a lepiej na tym wyjdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 10 mln. linków i baza ponad 120 tys profili gotowa :D

Tylko że strasznie mało mi następnym razem udaj się dodać.

I dlaczego za każdym razem jest tych profili coraz mniej?

Jaka baza? jakich for? phpbb, vb czy smf?

blastujesz z kompa czy spamhosta?

robisz nowy projekt czy tylko zmieniasz tresc i lecisz na starym? emaila zmieniasz? proxy?

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak - zdobyłem kilkanaście baz które łącznie dały mi ponad 10 mln stron do sprawdzenia.

Zapuściłem na tym xrumera tylko że na 1 ip (VPS).

Uzyskałem ponad 120 tys. utworzonych profili i sporo było linków w SUCCESS z komunikatem że moje IP zostało zbanowane.

Otworzyłem ze wszystkich baz pliki PROFILE oraz SUCCESS i skopiowałem je do jednego pliku.

W xrumerze zmieniłem login (jakaś nazwa z randomem liczb aby się zmieniał) oraz utworzyłem nowy adres e-mail. Pozostale dane zmieniają się automatycznie bądź wybierane są z kilku pozycji.

Na koniec zmieniłem IP serwera na nowe.

Po przepuszczeniu bazy otrzymałem tylko 35 tys. profili.

Gdzie popełniłem błąd? Wiem że powinienem korzystać z proxy albo VPN'a ale skoro na jednym IP udało mi się założyć ponad 120 tys. to dlaczego na drugim już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak - zdobyłem kilkanaście baz które łącznie dały mi ponad 10 mln stron do sprawdzenia.

Zapuściłem na tym xrumera tylko że na 1 ip (VPS).

Uzyskałem ponad 120 tys. utworzonych profili i sporo było linków w SUCCESS z komunikatem że moje IP zostało zbanowane.

Otworzyłem ze wszystkich baz pliki PROFILE oraz SUCCESS i skopiowałem je do jednego pliku.

W xrumerze zmieniłem login (jakaś nazwa z randomem liczb aby się zmieniał) oraz utworzyłem nowy adres e-mail. Pozostale dane zmieniają się automatycznie bądź wybierane są z kilku pozycji.

Na koniec zmieniłem IP serwera na nowe.

Po przepuszczeniu bazy otrzymałem tylko 35 tys. profili.

Gdzie popełniłem błąd? Wiem że powinienem korzystać z proxy albo VPN'a ale skoro na jednym IP udało mi się założyć ponad 120 tys. to dlaczego na drugim już nie?

Pewnie twoje ip zostało oflagowane i skuteczność zmalała.

Odpalał ktoś Rumaka 7 na windowsie 7 ? Jak działa ? Jakieś widoczne różnice w wydajności ?

Tak, na ultimate, działa bezproblemowo. a ze skutecznością to różnie, jak am się jedno ip ;p

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, kiedy postuje Xr w zakładce sukces pojawia mi się taki komunikat:

https://xxxxx.xxxxxxxxx/index.php?action=profile;u=2831 Result: Wybierz pseudonim "xxxxxxxxxxx"; Captcha rozpoznana; zarejestrowany (100%); profil zedytowany; zalogowano; sukces (link został wstawiony do profilu, ale nie ma pozwolenia na utworzenie nowego wątku);

Czy idzie jakoś obejść to pozwolenie bo rozumiem, że post nie zostanie wyświetlony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności