Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawiasz nowe hosty i działa też 5

188.72.244.95 botmasternet.com
188.72.244.95 www.botmasternet.com
188.72.244.95 botmaster.ru
188.72.244.95 www.botmaster.ru
188.72.244.95 www.botmaster.net
188.72.244.95 botmaster.net
188.72.244.95 botmasternet.com
188.72.244.95 www.botmasternet.com

Ten pakiet cały daje działającego xR 5 - sprawdzane teraz

Edytowane przez Kojotek_OX

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy mozna gdzies ograniczyc wielkosc pobranego contentu podczas "Links database analysis"? chodzi o pobieranie np max 5KB z kazdego sprawdzanego urla ;]

PS. Sprzedaje aktualizowane na biezaco listy for pod xr jak by ktos chcial z upustem :P

Jakie listy? Zlinks? Ile procent prawdziwych sukcesów?

Pozycjonowanie Kraków - LinkJuice.pl

Wojciech Matuła, tel. 721 376 407

indeks parp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@breja

nie wiem ale wydaje mi się że pobiera.

Najlepiej by było gdyby xr wchodząc w dane forum nie pobierał ani stylu css ani grafik. Bo wtedy forum by tyle warzyło. Na chwile obecną nie ma jak spojrzeć do kodu.

Podłączam się do pytania kolegi. Jakie listy z jakim sukcesem masz listy ? Listy pod oryginalne pliki xas czy jakieś modyfikowane ?

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja bym chcial pobierac max 1KB z kazdego urla niezaleznie czy jest tam 50KB czy 700KB kodu HTMLa bo juz po kilku pierwszysch znakach wiem czy to jest to czego szukam i nie ma sensu ciagnac calych stron szkoda lacza i czasu ;)

Co do list to ~190K lista, >170k registered, >31K profili, realnie >14K linkow pokazuje scrapebox daje 490kb xas ale bez tego sa te wyniki normalna cena 49$ lista robila i 37k ale dobrze sie sprzedawala wiec i skutecznosc spadla mimo aktualizacji i nowych for ;] co kilka dni nowe 10k urli :) 1mc aktualizacji w cenie info PM

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może mi ktoś powiedzieć jaki jest realny koszt utrzymania xr?

Zastanawiam się nad jego kupnem. Zastosowanie do własnych stron/serwisów i zaplecza (jakieś 150 domen). O ile cena softu jest do przeskoczenia to bardziej martwi mnie jego miesięczne utrzymanie. Czy w ogóle jest sens odpalać to na domowym łączu (5 Mb)? Na wydajności jakoś szczególnie mi nie zależy - nawet jakieś 50 profili na minute byłoby ok :pytajnik:

Licencje można później odsprzedać?

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pasuje tobie taka wydajność to możesz działać na domowym zostaje kwestia maskowania. Najlepiej postaw sobie takiego domowego dedyka. Wgraj tam XP obkrojonego i nic więcej. 2 rżenie to minimum, ale sam rozumiesz ze z wydajnością to będzie krucho.

Goły Xr to takie sobie narzędzie , dobre mody to koszt 1000-10 000USD, dalej listy jak nie umiesz robić sam to koszt dobrych list to porównywalne koszty ( można kupić od botmastera dobra listę za ok 1000 USD) rzecz jasna jak masz i umiejętności i czas to sam możesz robić listy, tzreba miec wypracowane triki i nie tylko Hrefera w zanadrzu .

Chyba w twoim przypadku kupowanie dobrych blastow jest więcej opłacalne, IT czy cenzura chyba dobrze robią blasty na zewnątrz wiec można się dogadać z nimi.

Sporo osób na PIO ma XR ale nie mówimy o takiej amatorszczyźnie co sporo uprawia, kupują Rumaka odpalają na lokalu , szukają na forach darmowe listy i myślą ze rumakują,

Na pewno kwestia licencji to najmniejszy koszt utrzymania rumaka w dobrej kondycji.

Ogólnie to nie są narzędzie typu start/stop założenie botmastera było takie ze nie dawać gotowa maszynkę a raczej porządny konstruktor w którym podstawowe module już zostali podłączone w całość, a reszta to kwestia już użytkownika.

Prawie wszystkie softy ze wschody zrobione o podobnym założeniu, Zenoposter ( hit tegoroczny) zbudowany identycznie jezeli chodzi o mody, Xseon i td można wymieniać wiele.

Co nie przekreśla użytkowania typu start-stop wydania 590 USD i cieszyć się posiadaniem jednego z najbardziej spektakularnych narzędzi SEO świata ( mówimy o tych dostępnych dla każdego).

Musisz sam się zdecydować, jak twoje zarobki na 150 stronach wzrosną o 50 tys rocznie, to warto wydać powiedzmy 25 tys na dobrego rumaka i karmę do niego :D.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla 100 - 150 stron raczej nie opłacalny jest zakup licencji xR. Według zapisów z licencji nie można odsprzedawać jej dalej więc raz zakupiony program na zawsze zostaje twój

Koszty utrzymania:

1 - serwer lub vps koszt od 60 USD miesięcznie

2 - zakup proxy (można się bez tego obejść ale ...) koszt od 30 USD miesięcznie

3 - tworzenie list etc... - kilka godzin tygodniowo + osobny vps / serwer by się przydał + proxy tu już niemal obowiązkowe

4 - napisanie własnych modów to już zależy od twojej wiedzy ile godzin zejdzie na to

Oczywiście można korzystać z darmowych modów / list ale jakość tego jest często tragiczna i np po całym dniu blastowania otrzymasz 1000 linków (jeśli tyle będzie). Zdecydowanie lepiej jest się moim zdaniem dogadać z kimś sprawdzonym w tym temacie jak np IT i u niego zamawiać blasty dla takiej ilości stron co wspomniałeś

A tu taki mały bonus - test wydajności xR z modami i bez modów na dobrej liście zakupionej na zamówienie: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=120106

Dodano:

Stosowanie własnego łącza ma kilka wad a największymi jest :

1 - ilość transferów jakie to cudo zjada podczas postowania (nie wspomnę już o robieniu list)

2 - ryzyko zgłoszenia IP jako spamera (tu można dostać wtedy po tyłku za to)

Edytowane przez Kojotek_OX

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do przełączania między projektami korzystacie z schedulera wbudowanego czy z jakichś innych programów do makr lub podobnych? Nie pasuje mi jakoś ten wbudowany - za dużo tego ustawiania...

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności