Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

wygenerowanie dobrej listy może potrwać kilka tygodni
To tak samo jak niedawne stwierdzenia, że "nauka obsługi tego narzędzia wymaga kilku lat" :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca pomylił... Zgodzę się erią: obecnie, żeby blast był skuteczny, przede wszystkim trzeba zadbać o odświeżanie list. Poza tym, jak większość już się wypowiadała, same profile to obecnie strata czasu (i pieniędzy). Profile+posty+świeże listy i efekt jest.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygenerowanie dobrej listy może potrwać kilka tygodni
To tak samo jak niedawne stwierdzenia, że "nauka obsługi tego narzędzia wymaga kilku lat" :(

Kilka lat może nie, ale po roku wie sie dużo, ale wciąż można więcej :) Po dłuższym czasie można wypracować własne metody działania.

A co do generowania bazy for, pisałem o czasie jej generowania, a nie o czasie użytkowania. Dobra lista może posłużyć naprawdę długi czas, obecnie jedna z moich lepszych list daje +30k utworzonych postów, czemu miałaby przestać działać po kilku tygodniach? ;)

Pozycjonowanie Kraków - LinkJuice.pl

Wojciech Matuła, tel. 721 376 407

indeks parp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod temat i chciałbym zapytać czy orientujecie się gdzie można nabyć hosting z zainstalowanym xrummerem, scrapebox itp. Na forum jeden z użytkowników reklamował linka do zagranicznej strony niestety nie pamiętam adresu ale z tego co pamiętam pakiety były wykupione i nie można było dokonać zamówienia.

tania rejestracja domen pl - ranking cen
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie ustawia się konfiguracje xrumera z serwerem

jest jakaś instrukcja?

A co ty chcesz ustawiać? Instaluje poprzez rozpakowanie paczki, nadpisujesz pliki lub ich nie nadpisujesz (pliki inteligencji jak masz), konfigurujesz projekt i klikasz start...

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie o ten adres chodzi, jednak nie można tam od dłuższego czasu złożyć zamówienia więc zastanawiam się czy są podobne inne serwisy.

Musisz sie dobijac do nich. Jest inny serwis ale nie wiem jak działa:

https://crackedseotools.com/vps-service-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwolniły się właśnie konta na BHS także skorzystałem ;)

Postanowilem zapoznac sie blizej z tym narzedziem...:D

Mam dwa pytania póki co.

Ile threads maksymalnie ustawiacie na na tym BHS ?

Obserwuje profile jakie zaklada i poki co one sa puste - bez danych, bez sygnatury itp. Czy cos spieprzylem,czy moze tak jest po ustawieniu : 'editing profile after registration'? I pozniej wszystko rumak pozmienia ?

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyżby botmaster zaczął wprowadzać opłaty miesięczne?? Mam w panelu:

Your XRumer 7.0* subscription available

till: 10 July 2011

Please, contact our Manager to get info how to pay monthly fee.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności