Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

raz na 30 dni możesz pzreniesc, ściągnij pliki z panelu, podaj po odpaleniu login i hasło do panelu. Dla Hrefera skopiuj plik key z katalogu głównego xrumera ale juz po poprawnej autoryzacji na nowej lokalizacji.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z losowymi linkami pobieranymi z pliku. Plik txt ma postać:

https://www.nazwaDomeny1.pl

https://www.nazwaDomeny2.pl

Próbuję dołączyć adres poprzez:

[url=#file_links[C:\plik.txt,1,L]{Fraza1|Fraza2}[/url]

niestety w podglądzie wpisu adres ma postać : https://www.nazwaDomeny2.pl%3cbr/

Próbowałem zamieniać L na N i S.

Plik tworzyłem pod windowsem w ANSI. Edytowałem go pod linuxem usuwając znaki końca linii, niestety efekt taki sam. Jakieś sugestie?

PS. Problem rozwiązany. Poszło teraz z opcją N.

Edytowane przez lumbo

Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz legalnego? jeśli tak na forum autora pisze, a scracowany i tak nie działa i zawiera bardzo dużo ciekawych wkładek.

Ja mam takie pytanko, czy mógłby ktoś dać jakiś poradnik

owszem ale nie za darmo ;)

Bo czytałem tutaj to podobno trzeba go wrzucić na hosting aby działał ?

podobno polecam dział dla początkujących przeczytać bo i tak sobie z tym softem nie poradzisz jak zadajesz takie głupie pytania :D

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz legalnego? jeśli tak na forum autora pisze, a scracowany i tak nie działa i zawiera bardzo dużo ciekawych wkładek.

Ja mam takie pytanko, czy mógłby ktoś dać jakiś poradnik

owszem ale nie za darmo ;)

podobno polecam dział dla początkujących przeczytać bo i tak sobie z tym softem nie poradzisz jak zadajesz takie głupie pytania :D

Hm... dla Ciebie może i są głupie ale dla mnie nie. Tak więc, bardzo proszę o wyrozumiałość.

Co do oprogramowania to jeszcze nie mam, podobno koszt jest w granicach 500$ dlatego myślę nad zakupem, ewentualnie mógłbym czegoś innego poszukać w tej kategorii.

A może zna ktoś programik polskiego pochodzenia który zajmuje się tylko polskimi serwisami?

Edytowane przez Neru

Jeśli lubisz zabawne filmiki to warto poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xrumer to jedyny program na świecie co programowo lamie recaptcha, jeśli wiesz o co chodzi. Spamiarek jest wiele ale z recaptcga radzi tylko Xrumer i hindusi co robią to ręcznie. Ogólnie poczytaj sobie podstawy bo widzę po protu nie wiesz co to jest i na jakiej zasadzie działa. To nie soft dla pocztkujacych, nie działa typu start- stop, sam XR mało co daje jeśli nie potrafisz przynajmniej skonfigurować poprawnie i indywidualnie, mody kosztują czasami i ponad 1000 USD, wiec odpuść sobie tego typu eksperymenty, po prostu nie dasz rady.

Nieumiejętne stosowanie tez "zabawki" grozi konsekwencjami, również karno-prawnymi

p.s za takie cytowanie możesz dostać banana od moderatora

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Today was uploaded new version XRumer 7.08

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są waszym zdanie obecnie najskuteczniejsze linki z rumaka, pomijając postowanie na forach (skuteczne ale szybko usuwane przez adminów)? Profile straciły swoją moc, to może guestbooks?

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki test na tej samej bazie v. 7.0.7 i v. 7.0.8, mody włączone , świeżutkie prywatne bramki, projekty zmienione. Wersja 7.08 + 28% poprawnie zarejestrowanych profili na tej samej bazie

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnym linkowaniem przy ciężkich frazach możesz się wbić do top 500 :]

Wystarczy zaledwie klika linków ze stron o wysokim autorytecie będących zarazem wysoko w google na dane frazy aby wskoczyć na nie do top20.

Linkowanie w tym przypadku rotacja lub innym syfem ze stronami o niskim autorytecie pozwoli wskoczyć ale we filtr.

Taka subtelna róznica :puknijsie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GregiUK - a możesz podać jakąś ciężką frazę, gdzie można zdobyć naturalne linki? :puknijsie:

Po 1. Pisałem o naturalnych linkach czy też o linkach ze stron o wysokim autorytecie hmmm ?

Po 2. Jeśli dana strona jest naprawdę dobra, jest rzeczą oczywistą iż z biegiem czasu przybywa jej linków naturalnych. Pomimo iż w większości nie są to linki z frazą jaką byś sobie życzył, znacząco wpływają na TRUST danej domeny i tym samym znacznie wzmacniają pozycję pozostałych fraz. Najlepsze efekty uzyskuje się linkowaniem jak najbardziej zbliżonemu do naturalnego pod każdym względem, zarówno przyrostu linków w osi czasu jak i ich źrodła. Ponadto zyskuje się dodatkowy traffic w ten sposób, co jest kolejnym czynnikiem branym obecnie pod uwagę. Więc jeśli strona jest dobra, a link ze strony powiązanej tematycznie, dodatkowo uzyskuje się bardzo niski czynnik BOUNCE RATE, co również jest brane pod uwagę. Mając dodatkowo zainstalowany g.analitic bądź g.plus, google tym sposobem również wie, iż linki prowadzące do strony są wartościowe i przydatne użytkownikowi - wzmacniając tym samym ich moc. Tego typu efeku boost, nie uzyska się z żadnego swl-a, xrummera czy też innego dziadostwa.

Jednak aby wypracować taki system linkowania należy przeprowadzić masę testów i analiz oraz posiadać odpowiednie oprogramowanie. Jest to cholernie kosztowne i czasochłonne - aczkolwiek zainwestowane pieniądze i czas zwracają się wielokrotnie jeśli skupimy się na jednej branży.

Edytowane przez GregiUK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności