Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Arseterix podstawy opanujesz dość szybko myślę, i linki będą przybywać w raportach, ale obecnie w światowym SEO taki trend, ze nie jest problem zdobyć linka jest problem jego zindeksować. Wiec od razu pomyśl sobie jak ty będziesz indeksować 50k 100k, 200k linków, bo samo to sie nie indeksuje prawie.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o indeksację tego typu linków to przerabiałem to już używając Venom'a od GreenGoblina z BHW. Projekt upadł ale zanim to się stało miałem kilka miesięcy do pospamowania na profilach m.in. EE. Szczerze powiem, że do indeksacji używałem tylko SB. Oczywiście teksty w profilach były dobrze spinnowane i z tego co pamiętam doszedłem do indeksacji na poziomie 40%, przy czym jakoś bardzo się nie starałem (VS używałem tylko do link diversity na zaplecze).

Tylko z tą techniką problem polega na tym, że do tej pory używałem reverse'a do zbieranie list do blastów na SB do tego typu projektów a od kiedy zabili YSE jest już gorzej z robieniem list (pod względem czasu oczywiście). Na bieżąco obsługuje 4 instancje SB, na 50 prywatnych proxach, na łączu 60 Mb więc trochę siły mam już w rękach.

Myślę, że do linkowania wpisów zatrudniłbym przede wszystkim scrapejet'a/NHSEO + kilka mniejszych wynalazków z BHW. Przy założeniu mielenia 24/7, przynajmniej na początku, powinno wystarczyć. XR obsługiwałby na wejściu jakieś 50 domen, linkując kilka tysięcy podstron, więc jakieś kolosalne blasty na początku by nie szły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakie ilości? pzreciez mówimy o masowych blastach, wszystkie moje próby scharwestowanie porządnej ilości smf w jakich można spamować kończyły się marnymi ilościami. Skrypt VB mi bardziej się podoba :soczek:

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, setki tysięcy profili, szacunek przyjacielu, szacunek chyba rozmawiamy o czymś innym, ale niemam zamiaru ciągnąc dalej ta dyskusje jeśli masz setki tysięcy samych unikalnych url SMF ( zakładam ze to nie 120k szt) ,aa, z widocznym linkiem, w dobrych lokalizacja to naprawdę szacunek, chylę głowę. Chętnie kupie blasta z raportem ( moda SMF Action mam).

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan ma rację. Nie da się, przy sensownych zasobach, zharvestować porządnej listy na EE gdzie można spinnować teksty na profilach. Na użytek VS zrobiłem listę na bodajże 3k stron (które trzymały profile) i to przy dobrym footprintcie.

W dodatku sensowną ilość profili udało mi się zakładać przy użyciu deatchbycaptcha dopiero. Szkoda czasu, bo taka lista sama się nie robi.

Cały test nie wyszedł poza EE bo nie zabrałem się za learning mode a database do EE była jedyną sensowną na gołym VS. Jak miałem zabierać się za phpbb to soft padł i tyle.

I tu wraca pytanie czy przy niewielkich blastach na 10-20k da się sensownie indeksować przez automaty typu SB/SJ. No i czy jest sens brania już teraz XR do obsługi ok. 50 stron.

Jeśli obok samego XR kwestia "obudowania" go automatami jest też duża to wolę poszkolić SB i wejść w spamowanie FB i Twitter'a, a do tematu XR wrócić w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, bo jedni mówią tak pozostali inaczej...

Jak jest z licencją kupioną na firme, czy program moze obsługiwać więcej niż jedna osoba, np ja jako właściciel i któryś z pracowników?

Pytam bo nie chciałbym stracić świeżo zainwestowanych pieniędzy ;)

---------------------------------
https://jakas_firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności