Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

@Max - bardzo dobry temat poruszyłeś (w sumie o nim zapomniałem że takie są wałki)

Więc tak serwerami będzie zajmować się zupełnie inna polska firma działająca już kilka lat na rynku i ona będzie odpowiedzialna za maszyny i dane (tutaj mogę za nich ręczyć swoimi jajami że dane jakie będą na tych vps-ach będą bezpieczne)

Cena też nie będzie na poziomie 12 USD miesiąc - tutaj główny nacisk jest kładziony na kompromis wydajności każdej maszyny i opłacalności dla firmy (wiadomo muszą na tym zarobić) - aktualnie testujemy kilka kombinacji parametrów takich maszyn (moja rola w tym przypadku ogranicza się do testów i dostosowania parametrów). Maszyny nie będą przeciążane przez zwiększenie ilości VPS-ów na takiej maszynie (to jest najważniejsze) dlatego cena będzie adekwatna do możliwości VPS-a z zachowaniem opłacalności dla samej firmy.

@harley7 - jak masz coś do mnie to zapraszam na PW a nie pitolenie

gwarancja kojotka zbyt wiele nie znaczy

Nie znasz tematu a już masz najwięcej do powiedzenia - jak ja nie toleruję takiej pokemoniady

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj mogę za nich ręczyć swoimi jajami
Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co... I bym teraz, k---a, nie miał ręki ;):)
Więc tak serwerami będzie zajmować się zupełnie inna polska firma działająca już kilka lat na rynku
Wystarczę pismo przed-sądowe i taka Polska firma sprzeda klienta razem z portkami, wiec proszę cie mów ze zrobisz serwery bullety w Polsce bo to nie realnie.
inna polska firma działająca już kilka lat na rynku
dla tych celów to nie zaleta, a wada.

p.s tak dla info xserwer maja siedzibę w Amsterdamie i to ich cisną dość mocno, miałem rozmowę z nimi parę miesięcy temu. Pogadaj jak chcesz z Pietroviczem ( on na eng-forum botmastera tez ogłasza się) od chińskich bulletów on ci opowie jak to idzie i z czym się wiąże.

Ogólnie nie chce mi się dalej dyskutować na ten temat, zrób te serwery opisz na blogu i myślę znajdziesz chętnych,

EOT

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moze ktos dac namiary na jakies dobre serwery VPS w przystepnych cenach pod XR, bo XSS Server rozeslal maila ze dziekuje za wspolprace uzytkownikom XRi SB.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie jutro dam info na PIO i na forum u siebie, juz testuje te VPSy ( inna firma ale tez siedziba w Amsterdamie), cena będzie podobna.

Co do xserwer ja mam jeszcze 5 % nadziei ze to prima aprils, bo stracą 80% klientów

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie nerwowo , czekamy do jutra , cześć osób może się zalogować inni nie, Ja w 2-ch VPS mam ponad 1000 zgłoszeń na jedno IP a VPS stoi, oczywiście tak jak napisałem e-mail również dostałem

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest alternatywa w tej cenie ( bo oczywiście jeśli ktoś ma więcej kasy na to przeznaczone to są lepsze propozycje) , za chwile puszcze pierwsze blasty, ale koledzy mówią ze są ok https://www.maxpan.pl/thread-233.html zniżka 20% OFF w poście. Dla testów kupiłem najdroższy VPS z podstawowych (Black Box), ale podejrzewam ze średni tez będzie dawać radę, ten z 512 ram nie polecam pod XR, ewentualnie scrapebox i to max 4 jednoczesnych okienek.

Plus taki ze 56 Private SQUID Proxies dostajesz gratis w najdroższym pakcie.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności