Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest sens kupowac jakies blackvpsy jezeli i tak trzeba dokupic proxy?

jesteś mocno w błędzie , pzreciez slyszales serwerach bulletptoff i poco służą chyba tak :) ? Wiec można kopić i bullet VPS.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi blackboxrdp.com to te poroxy jak pisałem, do XR średnio się nadają, wolne są nie zawsze dostepne, szybkość na nich 60-80 linków na minute, byli już używane do spamowania, ale pod inne zabawki SEO mogą być. Jak na gratis są OK.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja :) Nu jeśli dokopywać jakieś proxy to można i jakaś maszynę podłączyć w domu lub w biurze, wystarczę licka XP, lub polisingowy komputer z WinXP jakieś maskowanie i jechać ;) ale kiedyś policzyłem cenę prądu i łącza to średnio to się opłacą.

Wariantów jest wiele każdy wybiera taki jaki jemu pasuje najbardziej.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pewnych negocjacjach :D blackbox uruchomili opcje blulletproff na swoich serwerach, za dodatkowo 29,99 miesiecznie. Niestety ta opcja wiąże się z migracja na nowe maszyny. Ale suport wszytko załatwia. Jesli ktoś jest zainteresowany piszcie na suport ze chcecie wykupić wersje bulletproof ( ilość takich maszyn jest ograniczona) link do oferty tu : https://www.maxpan.pl/thread-233.html

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem przedstawiam ofertę na VPS-a pod xR lub/i SB i inne zabaweczki ;)

https://www.hexcom.net/client/cart.php?gid=6

Edytowane przez Kojotek_OX

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to VPS ale na tym VPS dostajesz 2.6 dla siebie a nie 2.6 dzielone jeszcze z 3 innymi użytkownikami - jest to fizycznie przydzielona twoja przestrzeń na CPU i tyle zawsze masz dla siebie. Oczywiście można napisać że jest to 5 GHz i ... - i tu właśnie ja się pojawiam żeby parametry opisane były tymi parametrami

Porównywałem 2.6 z tego VPS-a i 2.6 z XS i różnice potrafiły sięgać skokami do prawie 90% na korzyść oferty przedstawionej

Niebawem cena pójdzie do góry za VPS-y tak więc powiem szczerze warto się pospieszyć - jeśli się nie mylę zostały już tylko 2 maszyny i kolejne na kolejnym serwerze już mogą być droższe

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności