Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko tzreba robić z głowa, jeśli puszczać na docelowa to tylko na staranie wyselekcjonowane listy, lokalizacje it. Trzeba wlaczyc inwencje w typach i sposobach linkowania, Tobie jako początkującemu użytkownikowi tego softu polecałem by powściągliwość w przyciskaniu przycisków. Poćwicz lepiej na jakiejś zaplecze, a nie na docelowej. Xrumer to narzędzie które na pewno daje pozytywne rezultaty, ale czas kiedy TOP się robiło włączając start i stop się skończyli.

Tak jak można pomoc swojej stronie w serpach, tak samo można jej i zaszkodzić.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem

Zainstalowałem XR na dedyku. Wgrałem kilka baz do sprawdzenia i stworzyłem parę projektów. Po kilku dniach wykupiłem sobie dostęp do VPN, który skonfigurowałem na swojej windzie. I właśnie teraz powstał problem. Xrumer nie widzi projektów, które się w nim tworzy. Manualnie sprawdzając wszystko jest ok, dane są w plikach. Mimo wszystko w gui softu nie widać tychże danych. Projekty są ale wszystkie puste. Co zrobić z tym fantem?

Przeinstalowałem XR i autoryzację przeszedłem pozytywnie. Mimo wszystko nadal nie widzi projektów. Po wybraniu jednego i wciśnięciu start pojawia się napis "Project File not specified or not created". Standardowo na koniec - WTF?

PS Najnowsza wersja softu.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest prośba o pomoc. Czy ktoś z Was próbował może pisać mody do XR? Mam się właśnie zamiar za to zabrać ale utknąłem już na początku. Gdy przez to przebrnę, to już jakoś pójdzie. Jak zmusić XR do przekierowania ze strony głównej do podstrony z formularzem rejestracyjnym? Na skróty udało mi się to zrobić ale taka droga mnie nie interesuje. Do pliku xurl.txt dodaję:

AddLinkRule([1,'/register'],URL_TOREGISTRATION);

Mimo wszystko, gdy XR wchodzi na stronę testową xrplay.org/elgg, to nie udaje się do podstrony z formularzem rejestracyjnym. Mógłby ktoś mi to wyjaśnić?

Ma ktoś z was linka do jakiegoś obszernego artykułu na ten temat (LogicFiles)?

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze tutaj bo chyba tego softu to dotyczy...

Piszecie ze czasy swietnosci spamu sie skonczyly i trzeba szukac wartosciowych backlinkow ale ostatnio znalazlem cos takiego

https://www.google.pl...iw=1154&bih=627

co tu sie wyprawia to poezja ;pp

chodzi mi o to ze ostatnio szukalem kilku filmow i non stop natykalem sie na te stronki

i jak mozna to wyjasnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności