Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko do czego służą listy L,M,.... w wyborze linków. I jak bym sobie wgrał moda np do wordpresów to tylko będzie mi szło do wordpresów czy też na fora jak zmienię listę? i jeszcze jedno pytanko bo wrzuciłem do xr plik xas AI i przestało mi dobrze dodawać a podmieniłem ten co był w xr już. I czy tylko na to pomoże przeinstalowanie go od początku? pozdrawiam i proszę o nie pojechanie bo ja się dopiero go uczę i jeszcze nie wiem dużo a lepiej się spytać nieraz niż samemu popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazy .

LinksList

. ZLinksList

. RLinksList

. MLinksList

. ELinksList

szczegółowo opisane w pliku XRumer Help [Adobe PDF]

LinksList id1 – forums, blogs, guestbooks;

LinksList id40 – database of forums, with high protection from auto-posting (for Semi-manual / AntiCaptcha – mode only) in all other languages;

LinksList id200 – database of sites on DLE-engine (Datalife Engine);

LinksList id300 - SMF-forums;

LinksList id400 - MyBB-forums;

Zmiany w 7.5.28 (beta 2 EN)

• LinksList Drupal.txt

• LinksList fireboard.txt

• LinksList FluxBB.txt

• LinksList mvnForum.txt

• LinksList phocaguestbook.txt

• LinksList PHP-Fusion.txt

• LinksList VBulletin.txt

• LinksList WR-Forum.txt

• LinksList XenForo.txt

• ReCaptcha_Profiles.txt

wszytko jest opisane na oficjalnym forum autora

bo wrzuciłem do xr plik xas AI

wszytko zależę jaki to plik, do jakie wersji i td

I czy tylko na to pomoże przeinstalowanie go od początku?

wystarczę wyczyścić plik, w domyślnej instalacji w wersji angielskiej jest on czysty

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielki @max wydaje mi się miałem ten plik do starszej wersji po prostu i dlatego nie chciał działać dobrze.

A jak można sprawdzić jak się wygeneruje raport to i tak w pliku sukces nie mam swojego wpisu jak się to sprawdza albo żeby sprawdzić moje profile że akurat tam są. Nie da się jakoś tego wyszukać np jak bym wpisał jakieś tam frazy które są w tekście i żeby mi znalazł z listy??

Edytowane przez adach44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie bo oto właśnie mi chodziło.

I jak przykładowo biorę już Tools > Links database analysis to mogę sobie wpisać frazy pojedyńcze czy cały tekst który dodawałem czy po prostu wystarczy że podam jakiś tam login pod który się rejestrowałem i postowałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiri on już sprzedaje płatne rumakowanie na PIO, wiec już jest PRO :D Magia :D Tak jest daj człowieku palec, a on chce już rękę, a później tą rękę sprzedaje na przeszczep. Niektóre się dziwią czemu tak mało konkretów ludzi piszą, nie dają konkretnej wiedzy odpowiedz banalnie prosta i oczywista.

Edytowane przez MaxPan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo już mi zaczeło wychodzić po prostu. Może się się uczę i już mam duże sukcesy w końcowych testach. Więc czemu mam na tym nie zarobić. Jak SB umiem na tyle dobrze że też wykonuje takie coś. Pozdrawiam Adam Nauka nie idzie w las jeśli ma się takich nauczycieli jak wy. I dla was szacunek:)

A bazy mam kupowane więc chyba są dobre tak nie którzy twierdzą. Ja puściłem swoja projekty i wiem że jest dobrze więc mogę się podzielić.

Edytowane przez adach44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności