Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie Już się nauczyłem koledzy w tym temacie naprowadzili mnie na dobrą drogę bo nie byłem pewny nie których rzeczy. Ale myślę że już idzie coraz lepiej. Ale najlepiej się człowiek nauczy na własnych błędach jak coś nie skopie nie nauczy się. :) pozdrawiam wszystkich i też życzę sukcesów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najlepiej się człowiek nauczy na własnych błędach

tak tylko piszesz ogłoszenia ze będziesz odpłatnie się uczyć na stronach klientów :D, płatne błasty już robisz :D

Spokojnie, nie jesteś pierwszym, był na PIO jeden gość co jednoczesnej napisał w dziale scrapeboxa post z pytaniem jak ustawić scrapeboxa na postowanie, i w dziale ogłoszenia ogłoszenie o płatnych blastach scrapeboxem :D.

pozdrawiam wszystkich i też życzę sukcesów:)

Tez cie pozdrawiamy i życzę sukcesow.

p.s dobrze kończymy ta dyskusje nie zaśmiecajmy tematu...

Edytowane przez MaxPan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trudno atakować to "API", to zwykły plik txt z listą proxy.

Ze swojego doświadczenia z tą usługą mogę dodać, że dostawca hostingu dla Proxymarket.pl lubi blokować adresy IP, które się do niego dobijają. Przykładowo mógł zablokować dostęp dla IP serwerów na których stawiacie programy. Pozostaje kontakt z supportem Proxymarket i podanie IP do odbanowania. Ewentualnie pobierać proxy przez proxy :)

Dla PingSeoMaster sprawdziłbym też jaki jest znak końca linii na ProxyMarket, a jakiego wymaga program Miona ( \n czy \r\n) itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że się wypowiem jak chodzi o PorxyMarket i programy Miona:

Wiec ProxyMarket wysyła listę proxy < tak zwane proxy API > w którym linie są oddzielone kombinacją znaków "\r\n";

I tak zdefiniowane listy proxy są obsługiwane np przez USM w tym Google Harvester Hight Tech który może pobierać / harvesterować bezobsługowo, bo sam podmienia proxy listy liczone w milionach adresów z google . Tym modułem + tym nowym od filtrowania gdyż do starego nie wczytamy list list znacznie powyżej 1M adresów można przygotowywać listy for do xrumera .

Edytowane przez Mion

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć jakie softy właściwie działają z tym API. Okazało się, że np. PingSeoMaster też z nim nie działa.

PSM, a dokładniej jego program składowy ProxySeoMaster ma zdolność pobierania proxy poprzez API. Jednak nie robi tego automatycznie (samemu trzeba kliknąć "pobierz" ;))

Co do innych programów, to wymienić mogę USM, Stat4Seo, SEOCAT, GSA - te automatem podmieniają proxy (a to jest już "full opcja", gdyż wcześniej system PM na koncie użytkownika podmienia zbanowane lub niedziałające prosiaki) oraz oczywiście nieśmiertelny (chociaż coraz bardziej schorowany) ScrapeBox.

Ze swojego doświadczenia z tą usługą mogę dodać, że dostawca hostingu dla Proxymarket.pl lubi blokować adresy IP

Nie przesadzajmy z tym "lubi" ponieważ od zmiany hostingu (około 5 m-cy) zdarzyło się to 2 razy ;)

Pozwolicie, że się wypowiem jak chodzi o PorxyMarket

Mion jako twórca technicznej strony serwisu ProxyMarket.pl jest również odpowiednią osobą do objaśniania niuansów jego działania.

Jeżeli chodzi o XR i Hrefer - nie pomogę w tym względzie. Nie ma, nie używam (czyt. również w czasie przeszłym) zatem pozostaje liczyć na uprzejmość innych osób, korzystających ze wspomnianych programów.

Pozdrawiam.

  • Like 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to po co jesteście?

Witam.

Po co jesteśmy? Nad tym pytaniem ludzkość zastanawia się już od niepamiętnych czasów.

Jeżeli już jednak chciałbyś skonkretyzować to pytanie do ProxyMarket, to polecić mogę lekturę strony serwisu: https://proxymarket.pl

Wydaje mi się, iż jest tam w miarę przystępnie opisane czym się zajmujemy i co oferuje użytkownikowi serwis ProxyMarket.

Ponadto zwyczajowo przyjętym jest, iż problemy z działaniem danego programu zgłasza się do bok-u tegoż programu.

Oczywiście na miarę swoich możliwości i wiedzy również chętnie służę pomocą.

Na koniec, wydaje mi się, iż najlepiej będzie jak ja zajmę się pilnowanie, aby ProxyMarket działał prawidłowo i nieprzerwanie dostarczał dobrych prosiaków na rzeź.

Pozdrawiam.

PS1

Wydaje mi się, że nie ma potrzeby tak obszernego cytowania, ale ponieważ nie po to jestem, aby zwracać tutaj uwagę, potraktuj to jako luźną sugestię.

PS2

Działanie API proxymarket w XR zostało potwierdzone przez kilku użytkowników tegoż programu, w tym m.in. przez MaxPana. Prawidłowe funkcjonowanie zdalnego pobierania proxy powinno zapewnić wykasowanie wszystkich innych źródeł i pozostawienie jedynie tego z PM.

Chociaż miałem już 2 zgłoszenia, że nawet wtedy nie pobiera proxy... Jednak w tym przypadku na to już nic nie mogę poradzić...

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności