Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

po tym co wyprawisz w tematach softów seo, odpuść sobie Rumaka. Kojotek tobie oddal kasę za omni bo nie chcial mieć z tobą nic wspolnego, a botmaster kasy nie odda i będzie ciebie olewać, a ty będziesz płakać na PIO i tak to się skoncze. Kontakt do Alexa jest wszystkimi wiadomy i widoczny czego nie wiesz napisz na suport może ktoś odpowie, i nie zaśmiecaj tematu.

Porywasz się z motyka na słonce, gadasz o rumakach i innych softach SEO nie masz podstawowej wiedzy w tym zakresie.

Edytowane przez MaxPan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

walczę z scheduler i mam pytanie czy dobrze ustawiłem.

założenie jest takie:

  • Projekt 1 lista X
  • Projekt 2 lista Y
  • Projekt 3 lista Y

Chcę aby:

  1. projekt 1 starował z zakładaniem profili od ostatniego miejsca (tam gdzie skończył ostatnio)
  2. po 100 dodaniach pauza np. 5 minut
  3. załadowanie projektu 2 z inną listą
  4. dodanie 100 profili i pauza 5 min
  5. załadowanie projektu 3 z tą samą listą co w projekcie 2 (ale będzie inne miejsce "kontynuowania")
  6. dodanie 100 profili i pauza 5 minut
  7. powrót do początku (zaczyna od nowa - pętla aż do końca projektów)

czy dobrze to ustawiłem?

https://imageshack.us/f/689/34880442.png/

tam w ostatnim punkcie jest powrót do pierwszego zdarzenia (nie widać ale jest ;-) ).

Pytanie:

  1. czy jak wraca do punktu 1 i ładuje listę ID X to zaczyna od nowa czy jest możliwe wznowienie? (tzn żeby wznowić to muszę załadować jeszcze raz listę?)
  2. czy w punkcje 9 trzeba znowu ładować listę czy tylko wznowienie wystarczy? (bo ta sama lista ale z drugiej strony inne miejsce startu)

z tym załadowaniem listy było by najlepiej tylko wtedy nie wiem czy nie zaczyna przypadkiem od nowa (a jesli tak to jak to rowiązać?).

z góry dziękuję za pomoc

Skuteczne seo zaistniejw.net, długo, drogo, solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przesiedliście się już na 7.35?

Trochę częściej mi się wykrzacza niż poprzednie, a także powrócił irytujący błąd z automatycznym dodawaniem przez proxy w pewnych momentach (mimo, że wyłączone) ma ktoś też tak? jakiś sposób naprawy, bo wszelkie sugestie botmastera zawiodły :)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Po roku przerwy chcę znów użyć Xrumera do podlinkowania moich stron. Właśnie kompletuję listy, mam już wybranego porządnego dedyka bulletproof i kilka pytań w zanadrzu :)

1. Czy linkujecie nim strony docelowe czy tylko zapleczowe?

2. Linkujecie nim wpisy z katalogów?

3. Gdzie można kupić dobre listy do Xrumera?

4. Mam kilka starszych list. Mogę je przepuścić przez Xrumera ale jak później wyciągnąć z nich linki gdzie będę mógł np, założyć profile? Bo jak kopiowałem kiedyś linki gdzie zostały utworzone profile i wstawiałem to jako bazę danych to z 30 tys. linków gdzie już niby byłu utworzone profile robił mi tylko np 10 tys.

5. Czy jak mam serwer bulletproof to muszę korzystać z proxy? Bo podobno proxy bardzo zwalnia dodawanie.

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. obie

2. tak

3. Pare osób tu sprzedaje, musisz tez sobie najpierw odpowiedziec czy do postowania czy do profili czy do czego tam sobie zamarzysz

4. jeżeli chodzi o wyciągani profili z widocznym anchorem, albo link database analize, albo linkchecker albo pewnie i USM tez to zrobisz, jeżeli chodzi o wyciąganie profili, żeby później zapostować - to manual do xrumera wyjaśnia wszelkie wątpliowści ;)

5. powinno być bez proxy, ale zawsze warto sptycać admna czy dopuszcza jechanie bez proxy.

  • Like 1

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Slaymer za odpowiedź.

Zastanawiam się także czy warto wstawiać komentarze na fora. Bo mam taki plan aby potworzyć jak najwięcej profili z linkami dla powiedzmy 300 stron zaplecza, tylko nie wiem czy później nie przelecieć tych profili i zapostować. Jak uważacie?

Co do 4 pytania to nie jestem pewien czy dobrze rozumiem. Wrzucam sobie bazę do Xrumera i tworze profile. Powiedzmy że z bazy 100 tys. dostanę utworzone 30 tys .profili. Jak zrobić żeby kolejne strony które będę leciał Xrumerem nie przelatywały tych 100 tys. adresów tylko 30 tys. i żeby znów mi utworzyły prawie 30 tys. profili? Bo nawet jak przelecę te 30 tys. profili które są niby utworzone linkchecker to pewno uzyskam z 10 tys. profili z linkami ale jeśli tylko te 10 tyś. wpuszczę do Xrumera jako bazę do zakładania to następny projekt wygeneruje mi pewno tylko 5 tys. profili mimo że teoretycznie powinien wygenerować 10 tys. - nie wiem dlaczego tak się dzieje.

początkujący przepraszam ale mam złe doświadczenia z Kojotkiem - sprzedał mi omniadd który nigdy mi nie zadziałał na moim dedyku - znaczy działał ale cały czas się wieszał przez co nawet 1 projekt nie doszedł do końca - podobno wina mojego serwera ale mimo dobrej współpracy z firmą która konfiguruje mi dedyka nie doszedł do tego co jest ustawione nie tak - po prostu nie działa i tyle. A omniping tak mi się zapętla co jakiś czas że praktycznie zabija mi cały serwer - load average z 0.02 skacze mi po włączniu konta z omnipingiem na 170.00 Sorry ale to oprogramowanie to jakaś porażka.Chętnie bym skoczył na coś takiego ale raczej nie chciałbym aby mnie ta osoba szkoliła - zbyt wiele czasu przez nią straciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 31 grudnia 2012 - 05 stycznia 2013 roku zaplanowany jest update do nowej wersji angielskiej. Również cena zostanie zwiększona do 650 USD dla nowych klientów i 600 USD za każda kolejna licencje dla obecnych klientów.

Oczywiście obecnych użytkowników update będzie darmowy, również jeśli xRumer zostanie zakupiony teraz.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla użytkowników wersji angielskiej xRumer wyszła wersja oznaczona jako XRumer 7.7.41 Elite dużo bardzo istotnych zmian, więcej info na oficjalnym forum Botmastra, dostępnym wyłącznie dla osób posiadających aktywna licencje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezę do kiedy miałeś opłacony abonament, w panelu z prawej strony na gorze to pisze.Opłać abonament od teraz i będzie OK, jeśli nie opłacałeś powyżej roku to możesz stracić licke, pisz do Alexa

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie opłacałeś powyżej roku to możesz stracić licke, pisz do Alexa

Naprawdę tak może być?! To już by była mega bzdura. Mógł kupić w czasach, gdy nie było abonamentu i przecież wywalił na to kasę. Jego sprawa, że czasowo nie używa. Trochę jakby wydać $ na telewizor i przestać na jakiś czas płacić za kablówkę. I co jak to potrwa za długo to przyjdą i zabiorą telewizor?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz alternatywę? Nie masz. Wiec marudzić można a i tak nie masz wyboru. Nie chcesz nie kupuj, a przed tym jak kupujesz sprawdzaj zasady.

Zawsze można soft napisać samemu lub korzystać z jakiegoś polskiego softu o podobnym działaniu co niema takich restrykcji.

Edytowane przez MaxPan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co tak jak ja - automatycznie instalują soft bez zbytniego czytania botmastera :D

przed uruchomieniem .41 koniecznie przenieście key.lic z ostatniej wersji do folderu nowej - wtedy nie ma problemów z działaniem :D

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności