Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

masz alternatywę? Nie masz. Wiec marudzić można a i tak nie masz wyboru. Nie chcesz nie kupuj, a przed tym jak kupujesz sprawdzaj zasady.

ale jeśli zakup był w momencie "bezabonamentowym" to o jakich zasadach my mówimy? No chyba, że był wówczas zapis, że musisz go używać a jak przestaniesz to Ci go odbiorą? Nie czytałem tego (przyznaję się), był taki zapis? Pomijam już fakt nagłego wyjechania z tym abonamentem. Nie chodzi tu o kwestię jego niskości/wysokości czy zasadności, w momencie zakupu go nie było a potem nagle się pojawił. No chyba, że znów był gdzieś tam zapis, że nie znasz dnia ani godziny a może się pojawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wypowiedzieć bo ...

https://web.archive.org/web/20101223113156/https://www.botmasterlabs.net/ - proszę nie kompromitujcie się że nie czytaliście czegoś tam

Prawdą natomiast jest to że nie był abonament pobierany (problemy z paypalem dla rosjan i WMZ dla europy) i też było o tym info że aktualnie nie jest pobierany ale w przyszłości zostanie wprowadzony i dodatkowo też były wysyłane maile o tym

  • Like 2

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, wystarczy, że zapłaci teraz 10$ i będzie wszystko ok. Po prostu aktywacja na każdy miesiąc kosztuje 10$ - kiedyś tak miałem i pytałem się botmastera, co polecam każdemu z problemem :)

  • Like 1

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienes zaplacic wstecz za wszystkie miesiace.

nie wprowadzaj ludzi w błąd!!! Nie wiem jaki masz w tym cel ale to nie jest prawda, i nigdy tak nie było wystarczę opłacić 1 miesiąc abonamentu i użytkownik może zainstalować najnowsza wersje.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienes zaplacic wstecz za wszystkie miesiace.

nie wprowadzaj ludzi w błąd!!! Nie wiem jaki masz w tym cel ale to nie jest prawda, i nigdy tak nie było wystarczę opłacić 1 miesiąc abonamentu i użytkownik może zainstalować najnowsza wersje.

Dzięki za informacje :)

Jeszcze chciałem zapytac o niderogi serwer pod XR...

Mozecie cos polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andeko - polecam hostamusa - jakby co to na prw Ci podam linka - doskonały kontakt z supportem i nie potrzebujesz proxy do tego. Jakby co to służę pomocą

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wprowadzaj ludzi w błąd!!! Nie wiem jaki masz w tym cel ale to nie jest prawda, i nigdy tak nie było wystarczę opłacić 1 miesiąc abonamentu i użytkownik może zainstalować najnowsza wersje.

Jeśli tak to przepraszam @andeko i dziękuje za szybką kontrinformacje.

Spooory kawałek czasu temu XR przestał się autoryzować po czym wyskakiwało info, że do zapłaty jest abonament. z tego co kojarzę do zapłaty było około 100$, zapłaciłem i spokój.

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności