Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

adach44 - dokładnie tak zrób - ściągnij starszą wersję i wygeneruj keya, a następnie go przenieś do nowej - w najnowszej wersji rumaka jest coś pokopane z generowaniem key.lic

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, instalowałem parę dni temu kolejna licencje V7.7.41 Elite (angielska) od początku i nie było problemu wiec nic nie jest pokopane. Jak zalecasz jemu ściągnąć stara wersja podaj skąd. W panelu jej niema.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd, ja zawsze trzymam stare wersje. Ja dostałem takie info od botmastera, ze jest problem z generowaniem klucza w najnowszej wersji i zeby przenosić go ze starszych. Nie mówię, że u każdego jest ten sam problem, ale u mnie był.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest dobrze i nadal ten błąd. a gdzie można starszą wersje ściągnąć bo wyczytałem że jakiś jest błąd w nowej wersji z pobraniem key. Może tak pójdzie. Hasło i login jest dobre na 100% bo się tym samym loginem i hasłem loguje na stronę botmastera.

Jest w ogóle możliwość ściągnięcia starszej wersji?

Sprawdzałem też host i też jest wszystko dobrze nawet wszystko usunołem i od nowa zainstalowałem i ten sam komunikat.

Edytowane przez adach44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@max

W twojej stopce są linki do serwerów vps z win, na ktory zapewne można sie wbić przez zdalny pulpit, powiedz mi który w zasadzie jest ( bo chce kupić 2 szt ) wystarczający aby spokojnie mogł smigac np: xr i scrap box jednocześnie, a moze takie rozwiazanie jest bez sensu i trzeba bedzie latać po tych serwerach odzielnie z xr i SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że te softy nie tyle obciążają maszynę a zapychają łącze. Jeśli kupisz ten ze strony angielskie to masz ju rurkę 1 gb/s w cenie. Oczywyscie dobrą opcja jest bullet masz dwie zmiany IP w cenie 20 USD, Wiec polecam

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas zamówienia, w polu 'dodatkowe informacje', wystarczy wpisać "Free BF1".

Czy to faktycznie jest u Ciebie każda oferta z tej https://www.v-net.pro..._windows#oferta jest bulletproof?

Edytowane przez SzlafRock

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas zamĂłwienia, w polu 'dodatkowe informacje', wystarczy wpisać "Free BF1".

Czy to faktycznie jest u Ciebie każda oferta z tej https://www.v-net.pro..._windows#oferta jest bulletproof?

Tak, aktualnie w promocji. Poza promocją koszt 40 PLN netto.

Dodatkowo oferujemy podłączenie VPSa do sieci 1Gbit w cenie 30 PLN brutto (dla wersji PL). Dla wersji EN rurka 1gbit w cenie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez VMline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności