Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

bo licencja zezwala na aktywowania 2 xR na dwóch osobnych lokalizacjach. Jeśli coś nie działa pisz na suport. Został zmieniony system generowania licek jak i łączenia się xR z serwerami licencyjnymi, ale zasada 1x2 zostala

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalujesz jeszcze raz w nowej lokalizacji i przenosisz pliki z listami, projektami itp. Możesz też pokasować odpowiednie pliki ale nie wskaże Ci które na pewno key.lic ale jeszcze coś do tego - łatwiej zainstalować na nowo i dograć stare pliki ustawień.

Edytowane przez lumbo

Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za********e dzięki bardzo, czy jest jakiś serwis gdzie można na bieżąco dobierać listy do xr np bez modów ew z modami?

Interesuje mnie jakaś opcja abonamentowa ew coś gdzie by było w miarę aktualne listy. Patrzyłem w necie to nic takiego konkretnego i w miare działającego chyba nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdą przesłaną wiadomość odpowiadamy maksymalnie do 10 minut.
Pozwolę sobie potwierdzić....

--

Ale to co potwierdzam zniknęło, więc ten post też do skasowania :]

Edytowane przez Mion

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się pliko POSTs.txt i czy się znajduje w aktualnej wersji, bo widziałem na jednym forum o XR, że były tam właśnie dane, które szły w świat z formularza i można było zobaczyć, czy np. dobrze dodaliśmy nowe pole i czy XR je poprawnie uzupełnia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definiowanie pól do wypełnienia znajduje się w plikach xas.txt - plik tak zwany bazowy i xas_AI.tx tak zwany plik dodatkowy, jeśli xR nie znajduje "formy" w pierwszym pliku to wtedy się zwraca do drugiego, oczywiscie jesli ta opcja włączona w sofcie.

Pola się definiują w prosty sposób

NICKNAME

REALNAME

PASSWORD

MESSAGE

EMAIL

SUBJ1

SUBJ2

HOMEPAGE

ICQ

CITY

COUNTRY

OCCUPATION

INTERESTS

SIGNATURE

SECRETCODE

Lub inne jakie sobie wskażesz

#jakieś dodatkowe pole|dodatkowa forma|co chcesz
pocałujcie mnie w nos

Tak w skrócie.

Wiele osób oczywiście zupełnie myli pojęcia z "modami". Te pliki po-prostu zawierają formy jakie mogą występować w niektórych zmodyfikowanych forach ale to raczej pojedyncze przypadki bo jeśli to występuje w większej ilości to Aleks to wrzuca w podstawowe formy. Ogólnie te wszystkie mityczne "mody" to na większa skale ściema, za wyjątkiem pakietu plików co uczę xR innego skryptu jaki NIE obsługuje "goły" xR. W następnych wersjach mod-creator już będzie na tyle rozbudowany ze niektórym całkowicie padnie biznes na mitycznych modach ( plikach xas :D).

p.s jeszcze rada jak kupujecie takie pliki odtwórzcie ich w notepad++ i zwróćcie uwagę na URL jakie zawiera i gdzie on każe ich pakować, moze wtedy dla niektórych mistrzów dotrze czemu taki pliki można spotkać na forach dostępnych dla wszystkich lub dla tych co zapłacili 25 USD miesięcznie abonamentu : :D

Edytowane przez MaxPan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności