Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

jak już tak gadasz to nie do końca (mleko się rozlało), Alex to indywidualnie decyduje, co nie zmienia faktu że już się zaczęło troll-owanie ( nawet nikami z PIO się podpisują), co budzi uzasadniony sprzeciw tych co tam piszą bo oni na forum ENG się nie pchają i tam nie trollują ....tak jak mówiłem że tak będzie ( 2 strony wcześniej).

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj oficjalnie zostali określone 3 punkty za złamanie których na zawsze straci się licencje:

1. Kupując oprogramowanie kupujacy akceptuje że kupuje oprogramowanie wyłącznie dla własnego użytkowania ( nie wolno udostępniać, rodzinie, pracownikom, wspólnikom i td)

2. Jednoczesnej może działać tylko 2 kopie oprogramowania, przenosić licencje można nie częściej jak 1 raz na 30 dni.

3. Zabrania się wykorzystywanie Xrumera jako OCR dla innych softów, nawet własnych.

To są głownie zasady za załamanie których bedzie zbanowana licencja.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Zabrania się wykorzystywanie Xrumera jako OCR dla innych softów, nawet własnych.

Czy sposób w jaki kiedyś Omnispeed wykorzystywał Xrumera jest dalej akceptowany?

Edytowane przez lumbo

Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest akceptowany, niema wyjątków. Zabrania się wykorzystywać XR jako OCR dla zewnętrznych softów, celów i td. Zostało jednoznacznie określone.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się nowe zasady....Najbardziej to że nie można udostępniać XR pracownikom.... :/ To tak jak kupić samochód ciężarowy w firmie transportowej ale nie mieć możliwości udostępnienia go kierowcy.

Edytowane przez dawstaw
  • Like 1

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było od początku,poczytaj mail jaki dostałeś od Botmastera po zakupie oprogramowania. Cytat z niego :

It's NOT allowed to provide Software/license details to share, to rent, to lease, to loan, to sell, to resell, to transfer the program, distribute or to provide for temporary use to third parties (partner/ friends/brothers etc).

Fakt taki że nikt tego nie czyta

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz alternatywę? Te zasady określane jeszcze przed zakupem, można nie kupować, można spróbować samemu napisać podobny program.

Sam osobiście obsługuje nie jedna i nie dwie instalacji xR i korona mi z głowy nie spada, co więcej nawet w głowę myśl mi nie przychodzi puszczać tam pracowników.

Było kupę pytań, interpretacji a tak jest określone 3 główne punkty (zasady użytkowania oprogramowania) i niema zmiłuj się.

Obstawiam ze za tym precyzyjnym określeniu polecą liczne bany na licencje osób co się nie stosują do tych zasad.

Wiec pożnij proszę do mnie nie pisać o stawiennictwo i td

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego punktu, to chyba nie mają technicznej możliwości weryfikacji tego. Ja o tej zasadzie na śmierć zapomniałem i jakoś bana nie dostałem, Zapewne nie tylko ja łamałem ten punkt.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności