Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

te dane obowiązują i obowiązywali wcześniej, zostali tylko precyzyjnie określone. Kto nie wierze piszcie na support.

A to że info a nawet cale wersje w angielskiej wersji wychodzą później, to chyba żadna nowość.

Moglem w ogolę tego nie pisać, ale znając miłość niektórych do kombinowania wolałem ostrzec. Ju nie jeden z tego forum się przekonał na wlanej skórze że żartów z tym niema. I byli to nie leszcze.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest informacja wtorna juz po banach, zeby bylo jasne za co te bany i kto nastepny w kolejce ;)

Na forach BH wisza banery XR po 400 usd, wiec to byla tylko kwestia czasu na ustosunkowanie sie do tych "promocji" ;P

Edytowane przez Paweł Sokołowski - Eline

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz do czego służy komenda #file_links, ale chcesz sobie utrwalić wiedzę ?

Nie wiesz do czego służy komenda #file_links ?

Nie jesteś pewien do czego służy komenda #file_links?

Wydaje Ci się że wiesz do czego służy komenda #file_links?

Tak czy inaczej musisz przeczytać artykuł: seo-z.pl/komenda-file_links-w-xrumerze/

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej musisz przeczytać artykuł

Śmierdzi mi tutaj szeptaniną na kilometr....

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi mi tutaj szeptaniną na kilometr....

Zawsze wklejam link do artykułu, który napiszę, a który może przydać się pomocny dla innych. Nie widzę nic w tym złego :) Wręcz przeciwnie.

Oj tam oj tam ;) Dla początkujących mogą to być wartościowe informacje.

Dokładnie. Nawet dla osób PRO może to być wiedza utrwalająca - np. niektórych informacji w pliku help nie ma - na rosyjskim wiki chyba coś jest więcej. Ogólnie dobrze mieć pod ręką ściągawkę i dlatego opiszę wszystkie pliki, bo sam często zapominam niektórych rzeczy. Szczególnie jak się XR nie używam sporo czasu :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake

Masz rację, ale arve_lek to nie profil z xr i można chyba przymknąć czujne i krytyczne oko :)

Swoją drogą arve_lek jak piszesz takie posty to dodaj im jakiś początek, bo czytając poprzedni - Twój - "ni przypiął ni przyłatał"

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wiem, że to nie profil z XR, ale właśnie tak jak piszesz, przydałoby się coś więcej, bo takie posty to standard u "szeptaczy" ;)

  • Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności