Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Pośpiech jest zalecany tylko przy łapaniu pcheł.

No właśnie nie do końca. Zawsze byłem perfekcjonistą co odbiło się negatywnie w moim biznesie. Można sporo poczytać o tym.

arve, nie rób szopki , proszę cie

Totalnie nie rozumiem.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośpiech jest zalecany tylko przy łapaniu pcheł.

Podobno jeszcze podczas biegunki...

  • Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

NEW XRumer 7.7.47 Elite, proces aktualizacji klasyczny, jeśli to ten sam profil "żelaza" to kopiujemy plik licencja. Obowiązkowo instalować trzeba w inny katalog jak poprzednia wersja c:\Nowy Katalog. Jeśli profil "żelaza" inny to aktywujemy jako nowa instalacja. Lista zmian na oficjalnym forum, pliki projektów, inteligencja kompatybilne z poprzednia wersja ( jeszcze wszystkie modyfikacje nie testowałem na wersji angielskiej, ale chyba tak jest.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory z tych VPSow byscie wzieli:

VPS 2 @https://www.codenet.pl/

$59 USD Monthly

4 gb ram, 80 gb hdd, 4vCPU

1 Gbps connection with unlimited transfer

All servers are bulletproof

v-win 3 @https://www.v-net.pro/en/

$50 USD Monthly

Processor 2 x 3.4 GHz

RAM 4 GB

Disk SSD 40 GB

Bandwith no limit

Uplink 1Gbit

niby .pro tanszy, ssd. ale za 1Gbit trzeba doplacic tak samo za opcje bulletproof.

natomiast codenet.pl, brak ssd, drozszy, ale VPS w Czechach, i chyba "bulletproof" bez dodatkowych doplat..

cenowo, interesuja mnie tylko te dosyc slabe oferty do $60/miesiac,

(nie wiem, ale mam takie wrazenie te zarowno .pro jak i codenet to jedno i to samo. tzn albo ta sama serwerownia, albo ci sami ludzie. ale moze jednak nie)

Edytowane przez BlackHat
naughty.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vnet dostaniesz polska FV w tym drugim przypadku nie ( przynajmniej tego nie deklarują na stronie), to nie są te same sterownie, ludzie też są inne ( jeden z nad morza inny z Wrocka).

Na jednym i drugim serwerze będziesz mieć i tak 100-200 wysyłek w minute na więcej nie licz na mieszanych bazach.

Za 60 USD można mieć jeszcze hostamusa na SSD tez bullet w cenie.

Jeśli nie masz możliwościowi wydać kasę na dedyk to te tanie VPSy działają na podobnym poziomie, wszędzie są awarie i pady. Ale moim zdaniem w vnet przynajmniej szybsze reagują na zgłoszenia i są bardziej elastyczni.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności