Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

a poco tobie proxy w XR? jak nie masz bullet serwera to VPN i tyle. Jak masz ban IP ( obojętnie czy serwera czy VPN) na forum on sam podkłada ze swojej puli darmowej. Wiec naprawdę nie rozumiem poco kupować proxy pod XR, skuteczność przy takim rozwiązaniu spada drastycznie, bo prywatne proxy nie przeznaczone do wielowątkowego uderzenia w nich w takiej iloci i w taki odstępach jak robi to xR, w większości przypadków max 100 połączeń. Serwery bullet teraz w porównywalnej cenie z zwykłymi, a ceny VPN minimalne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxy kupiłem pod robienie footprintów i mam kilka fajnych baz do przemielenia przez xrumer a tu takie kłody pod nogi rzuca. W samym xrumerze nie urzywam prywatnych proxy.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chwilowe problmy techniczne ? To juz bywa irytujace, moze ktos ma jakies info kiedy skonczy sie ta profanacja z systemem licencyjnym ktory ciagle uwala xR ?

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie "problemy" to nic innego jak DDOS ataki na serwery licencyjne.

opłacane głownie przez właścicieli forumów i innych serwisów co w zwyczajnym świecie robią zrzutkę na takie "podziękowania".

Zawsze możesz korzystać z OmniFlash tam zawsze wszytko OK z serwerami, softem, licencjami.

U mnie wszystkie kopie chodzą prawidłowo jeśli IP w host ustalone na 37.X.X.X i update nie robi się w ten sam katalog ( wczoraj "czkawka" była tylko przez ok 2h).

p.s agape istnieje oficjalny forum i support wiec jeśli coś tobie nie działa pisz tam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum BM, poza narzekaniem niezbyt wiele info nie wliczajac w to wymiany informacjami komu ktory host dziala ... Nie rozumiem tego tekstu o OmniFLASH, czy ja jestem za niego odpowiedzialny ? Mi dzisiaj dziala 46.29.*** ale te adresy wymienialem juz nie raz ... moglbys mi podac na PW cale IP ?

Edytowane przez agape

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie mogę ( jest to zabronione), IP masz na forum botmastera, jak masz dostęp to niema to żadnego problemu

XXXXXXXXXXXshowthread.php?t=2476

bardzo ważne kolejne wersji softu ( update) dawać w inny katalog, obowiązkowo na dysku systemowym na przykład C:\Xr751\

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja XR następuje także w trakcie jego działania, np. podczas sprawdzania poczty, dlatego warto ustawić dłuższe interwały czasowe

@MaxPan - autorzy programu prosili, żeby nie podawać adresu forum publicznie

Edytowane przez Pozycjoner.pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wylaczonym mailu tez sprawdza, wystarczy ze jest wlaczony xR i zawsze cyklicznie Ci sprawdzi. Temat na BM czytalem juz x razy, uzywalem tego IP z konca tematu, niestety tez sa problemy czesto ale dzieki za pierwsze liczby IP z ktorego Ty korzsytasz, sprawdze, moze ten bedzie lepszy.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agape daj te na 37, zainstaluj sobie wtyczkę na auto-podniesienie jak padnie.

teraz znów jest ddos na główna wiec teraz nie sprawdzisz, ale ma być OK

pozycjoner.pro

Autorzy to autor

"Prosili" o niepodawaniu informacji która zawarta na forum (szczególnie uczula o IP). Linki do postów publikowane wszędzie widać to po BL.

Ale URL usunąłem bo stanowisko na ten temat jest rozbieżne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to są ataki ddos - to dobrze by było gdyby zmieniono system weryfikacji licencji - bo domyślam się, że takie ataki mogą z większą bądź mniejszą częstotliwością działać cały czas a nie jest to tylko przejściowe działanie.

Jest to faktycznie coraz bardziej irytujące takie przerywanie działania xrumera.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to są ataki ddos - to dobrze by było gdyby zmieniono system weryfikacji licencji - bo domyślam się, że takie ataki mogą z większą bądź mniejszą częstotliwością działać cały czas a nie jest to tylko przejściowe działanie.

Jest to faktycznie coraz bardziej irytujące takie przerywanie działania xrumera.

cykliczna sprawa należy wyluzować. wkrótce xrumer 8:) podobno przejdzie jave

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności