Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zassałem sobie ze swojego konta na BotmasterLabs.net Xrumera 7.7.50 Elite, ze względu na zmianę dedyka na nowy i mocniejszy wrzuciłem wszystkie pobrane pliki właśnie tam. Ostatnio mieli jakieś DDoSy chyba, bo transfer na poziomie 16 KB/s nie jest czymś normalnym imo. Jakimś cudem się pobrało, po rozpakowaniu i odpaleniu start.exe user authorization nie przechodzi dalej, tj kończy się to komunikatem "Connection Error. Check your internet settings", tymczasem GSA śmiga aż miło i wyciska ile się da. Czy to może być kwestia po stronie dedyka czy może problem cały czas stanowią te serwery licencji? Da się to jakoś obejść żeby w końcu odpalić Xrumera na nowym dedyku?

W lewym dolnym rogu okienka Xrumera wyświetla się info "stopped by user at position = 0".

Edytowane przez Rogal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw edytujesz plik hosts ( jak amsz opisane na oficjalnym forum), dalej odpalasz instalacje, aktywujesz przy pomocy hasła i loginu.

Wszytko działa

p.s już za niedługo Xrumer 12.0 zostanie oddany do użytku, skuteczność na tych samych bazach wzrost o ok 200-300 % w porównaniu z 7.50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie uzyskałem a nie potwierdzenia a nie zaprzeczenia informacji że z nową wersja cena wzrośnie. Ale update na 100% będzie darmowe( to właśnie potwierdzili).

p.s 1 min temu dostałem info że będzie korekta ceny ( co było do przewidzenia) na ile dowiemy się w dzień premiery xR 12. Tyle wiem na pewno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Ciebie ilość silników to kup sobie lepiej GSA tam ta opcja ( ilość obsługiwanych silników) jest priorytetowa.

Co do nowych silników w XRumer 12.0 Elit jest ich trocha jak liczyć że doszło 48 nowych zwykłych (+flash) captcha + 5000 Select captcha.

xR już ot dawno ma Mod Creator specjalny dodatek co służę do uczenia XR nowym silnikom ( ale większość i tak to robi po staremu ręcznie), wiec odpowiedzieć na twoje pytanie można - ilość silników jest prawie nie ograniczona.

Zmian jest dużo o których angielsko-języczne użytkownicy zostaną powiadomieni w stosownym czasie. Ja nie jestem do tego upoważniony.

Powiem tylko że jeden z najbardziej popularnych Javascript zabezpieczeń został złamany, zwiększona jeszcze bardziej skuteczność na recaptcha i bardzo dożo zmian w samym algo pracy co bardzo mocno zwiększyło skuteczność nawet bez modyfikacji plików inteligencji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze... Max, dobrze, że napisałeś, bo inaczej bym pewnie nie ściągnął i bym czekał na oficjalną premierę... dzienx a lot

dopiero spojrzałem na rumaka, a tam... 12.0.1 Elite ;) fajnie, znów nowa zabawka :)

oszzzz... cholibka.... ale kolorowe to jest... jak nie moje koniki ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierajcie nowa wersje 12.0.1 z panelu angielskiego.

Sporo zmian w sofcie, algo, interface, głownie zmiany w licencjach to 3 rodzaje licencji.

Lite ( nie działa OCR na recaptcha, nie działa automatyczna rejestracja email, OCR ucięty o VBulletin captcha, niema dostępu do forum suportu, ucięte inne funkcje), działa tylko jedna kopia - 290 USD

Standard każdy co miał licencje do tych czas dostaje ta wersje, wszytko jest co ma być, zasady nie zmienione 2 kopie jednoczenie działające na różnych lokalizacjach 650 USD

PRO można odpalić 5 kopij oprogramowania ale jest przywiązanie do IP 900 USD

Abonament bez zmian 10 USD.

Wersja Standard i PRO nie różnią się funkcjonalnością, wyłącznie ilością jednoczesnej działających kopii.

Przejęcie z wersji na wersja jest możliwe ale średnio opłacalne.

Kilka rad :

Nie instalujcie w ten sam katalog

Obowiązkowo odpalajcie jako administrator szczególnie na windows7

Wykasujcie wszytko co dopisaliście wcześniej w plik hosts.

W środę odpalę stronę poświęcona V12.

jak ktoś chce kupić i oczekuje jakieś gratisy lub nowość - rabaty ( jak rabaty to niema gratisów które co kol wiek warte). Proszę o kontakt

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rożnych tego co wiem, bo wyszczególnione że to ilość komputerów. Suport musi to wszytko jeszcze dopracować, bo jeśli na bullet zmieniamy IP, a licka przyklepana do IP, to może być problem z zmiana IP częściej jak 30 dni. Nie wiem jak oni to rozwiążą a nie chce im teraz zawracać mandoliny, bo wyłapują jeszcze jakieś drobne bugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sukces nowej wersji nie potrwa długo i jest związany tylko z konkursem textcaptcha. Praktycznie nie wprowadzono żadnych udoskonaleń które miałby zwiększyć skuteczność softu. Koszty + czas niezbędny do nauki programu ( możliwość udoskonalania go własnoręcznie) nie jest opłacalny. Chyba chłopaki odpuścili i "jadą na opinii"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności