Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

sukces nowej wersji nie potrwa długo i jest związany tylko z konkursem textcaptcha.

bardzo "ciekawe" spostrzeżenie, ale jak puszczasz balasty na jakieś śmieciowe bazy to zawracaj czasami uwagę na okienko tam pisze ile URL ma texcaptcha.

Konkurs na texcaptcha oczywiście podniósł sukces, ale mowimy o sukcesie również na silnikach w których texcaptcha niema i nie było na przykład DLE bardzo mocno poprawili + nauczyli najnowszej captcha a DLE to ok 40 k postów na unikalnych domenach i ok 10k profili z linkiem.

Ja puściłem nieomodowanego V12 na świeżo sharwestwoana bazę ( usunięte tylko duplikaty url i duplikaty domen) 18 mln unik domen, na która wczesnej pościłem 7.50, sukces na samych profilach już prawie 200% na korzyść 12 ki, i w tych skryptach texcaptcha mało.

Chyba chłopaki odpuścili i "jadą na opinii"

Słyszą to od 7 lat i jakoś maja się dobrze firmy nie sprzedają.

Koszty + czas niezbędny do nauki programu ( możliwość udoskonalania go własnoręcznie) nie jest opłacalny.

racja jednym opłaca się innym nie. Większości osób z którymi kontaktuje się, opłaca się bo

1. żaden inny ogólnie dostepny soft nie lamie recpatcha i niema podobnego OCR ( nu za wyjątkiem xseona który niema recaptchy w sprzedawanej wersji ale jeśli chodzi o captcha z for działa na podobnym sukcesie a w texcaptcha ma już 400 000 pytań - odpowiedzi)

2. żaden inny soft nie działa na takich szybkościach na tych samych silnikach.

Resztę można załatwić Zenkiem tylko na zupełnie innych prędkościach i ciągłym wydawaniem kasy na Hindusów.

@up

DC napisz do mnie na GG powiem czemu możesz mieć gorsze wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz listę TC_Checked i to są strony pokonkursowe czyli śnieżynka a nie śmiecie . Lubie jak ktoś wydaje opinie bez zapoznania tematu.

P.S

Sam Botmaster napisał że wersja 12 a nie 8 ze względów marketingowych. Teraz jeszcze nowy konkurs w affilacji: https://www.botmasterlabs.net/affiliate/

Coś jest na rzeczy.

Znam ten soft ponad 3 lata i wiem co mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten soft ponad 3 lata i wiem co mówię.

ale dajesz ogłoszenie ze kupujesz listy do omni, wiec neiwem czy wiesz czy nie wiesz, napsialem na jakie wielkości liście testuje,

Mam ten soft od tedy kiedy na PIO jeszcze nie było tematu :D a ty na blast-xrumer-pl nie sprzedawałeś "blastow"

czyli śnieżynka a nie śmiecie .

nie używam listy które idą z xrumerem, z wiadomych przyczyn.

Lubie jak ktoś wydaje opinie bez zapoznania tematu.

testuje ta wersje nie od wczoraj. Wiec naprawdę wiem co mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja przypomina mi tą sprzed kilku miesięcy, że to już koniec SEO ;) Ktoś uważa że XR to syf to nie kupuje inny powie to samo, o GSA, a inny o ZennoPoster'ze. Ważne żeby każdy dobrał do siebie to co mu odpowiada i pasuje do jego strategii. Jeśli daje efekty, a ktoś uważa że jest ok to niech tak będzie. Żaden soft nigdy nie zadowoli 100%... No chyba, że google zacznie sprzedawać dokładny rzeczywisty opis swojego algorytmu :blum:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tomus Twoja opinia została odnotowana.Więc kończymy of/t.

Od siebie daje kody dożywotnie ( do czasu aż VPS lub dedyk zostanie zamknięty) rabaty na serwery bulletproof.

Do wersji

LIte 10 % ( płatności miesięczne)

Standard 15% ( płatności półroczne)

PRO 20 % ( płatności roczne)

Rabaty tylko do nowych licencji XR 12.01

VPS i dedyki lokalizacja Polska od 20 USD ( bullet w GRATISIE)

lub bez rabatów dedyki w Rosji już od 85 USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Support rosyjsko-języczny przez ICQ, email. skype, ticket

Xeon L5639 2x2.13 GHz / 4 GB RAM / 150 GB HDD /100 MB/s/ 59 USD

Intel i7-3770 (4 x 3.4GHz) / 16 GB RAM / 2x1 TB HDD / 100 MB/s 65 ale na razie niema wolnych

2 CPU x Intel® Xeon® Processor L5420 / 16 GB RAM DDR3 / 2x1 TB HDD / 100 Mb/s // 2IP = 130$ na razie niema wolnych, ale będą na środę

Microsoft Windows Server 2008 R2 Standard 64-bit ENGL w cenie

mnie więcej takie ceny.

na razie niema paypal tylko webmoney, VISA ( czas księgowania 5 dni), i mastercard ( czas księgowania 5 dni).

Myślę ze w środę wyłożę linki do tych serwerów.

Transfer nielimitowany.

Ale jak ktoś chce polski suport i stabilne serwery, FV to tak jak napisałem mam kody rabatowe do nowej licencji xRumera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomus933, z pewnością część z nas spodziewała się nie wiadomo jakiej rewolucji po nowym rumaku, jednakże zmian trochę jest. Pierwsza i dla mnie istotna, to stabilność tej wersji. Od piątki w górę musiałem od cholery ustawień testować, żeby program wreszcie spasować na tyle, żeby się ciągle nie restartował lub nie wieszał i restartować go regularnie zewnętrznym softem. Dwunastaka pracuje niezwykle stabilnie (mam nadzieję, że tego nie popsują) nawet na dużych ilościach wątków. Jednocześnie mam wrażenie, że praca softu się troszkę wydłużyła, a jednocześnie poprawiła jakość sukcesywnie zakończonych <spamów>.

Zatem - jak to już zostało podsumowane - każdemu według jego potrzeb. Jeden będzie jechał Omni czy Donem, inny Zenkiem, następny GSA, czy innymi narzędziami... Nawet znajdzie się taki, który będzie przekonywał, że Adder nadal działa za...ście. Najistotniejsze jednak jest, że jest teraz w czym wybierać.

Każdy soft ma swoje za i przeciw. I do żadnego się nie zmusza. Co więcej: coraz więcej oleju w głowie trzeba mieć, żeby wiedzieć jak ich używać, żeby mieć efekt.

Mnie bardzo cieszy stabilność, mniej mnie cieszy spowolnienie. Na razie zauważam, że nawet na starych bazach puszczonych na 12 bez modów mam linki w miejscach, gdzie dotychczas nie byłem... zatem może jednak jest troszkę skuteczniejszy ;) - no i najistotniejsze, że nikt nie próbował mi wcisnąć kitu, że to zupełnie nowe oprogramowanie, na zupełnie innej platformie i w związku z tym mam kupić ponownie, chociaż dotychczasowe updaty miałem podobno mieć lifetime... ;) a przecież znamy takie przypadki w historii rozwoju softów... nieprawdaż?

  • Like 1
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie mam wrażenie, że praca softu się troszkę wydłużyła,

jest to spowodowane głownie 2 przyczynami. Jak zauważyłeś na pewno, Krzysiek, niema już w plikach texcaptcha ( plik jest ale jest pusty) samych texcaptcha, są oni jak mówi Alex zakodowane w systemie (schowano ich aby nie używano ich w innych softach), więc na pewno to wydłużyło trocha czas. Inne to obejście javascript zabezpieczenia tego na razie jednego. Dla nikogo nie jest sekretem obejść Javascript obecnie można w jeden sposób ( przykręcić mózg od przeglądarki) i chyba tak zostało zrobione w przypadku tego konkretnie java scripta, a praca przez mózg przeglądarki skutkuje spowolnieniem.

Z tego co mówi Alex jeszcze więcej opcji pracuję w chmurze , to spowolnienie nie jest prawie zauważalne ale racja, występuje. Na tanim VPS postawiłem wczoraj jedną kopie to 350 wysyłek w minute na surowej bazie, przy zbanowanym IP na recaptcha (czas pracy wtedy spowalnia się ale recaptcha dalej rozwiązuje) 180/240.

Aha jeszcze jedno z panelu zniknęło ustawienie periodicity (MS) można to zmieniać ju bezpośrednio w plikach jak ktoś chce ale Alex mówił że domyślnie to 10 ms.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkość to nie wszystko. i tak zawsze mam ustawioną najwyższą skuteczność i to określoną na własnych parametrach, a to się poprawiło w v.12.0.1, bo jak być może niektórzy zauważyli, od pewnego czasu coraz bardziej liczy się jakość, a nie ilość linków :P

  • Like 1
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden komunikat analizowałem przed chwile "problem" jednego użytkownika i się okazało że on jakimś innym softem ( z BHW) rejestrował konta na hotmail.com i dawał ich do XR. I tu był błąd, XR oprócz tego że rejestruje automatycznie pocztę dodatkowo automatycznie wyłącza filtry antyspamowe, więc jak dajecie jemu pocztę już zarejestrowaną ( na darmowych skrzynkach) on tego nie zrobi i bedzie problem z pobraniem emaili, pobieraniem loginów i haseł ( MYbb) i sporo email bedzie lecieć w spam.

Nie polecam pocztę na @mail.ru jest nowy rodzaj zabezpieczeń, ja skrzynka ma dużo email zablokowane ściąganie całości w bardzo krótkim czasie. po prostu do seoftów seo @mail.ru obecnie nie nadaję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności