Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z XR od pewnego czasu (podobnie było na 7.5) a teraz na 12.

Wszystko działa poprawnie, ale nie otwierają się okienka pokazujące linki raportów z sukcesami postów, profilami, aktywacjami itp

Klikam i nic się nie dzieje. Czy ktoś wie co się stało ?

Dzięki

Edytowane przez Pozycjoner.pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dzieje zazwyczaj z 2 przyczyn. Pierwsza Windows pamięta blednę ścieżki - pomaga przeinstalowanie XR w zupełnie nowy folder na dysku C:\\

Przyczyna nr 2 za mało RAM wtedy trzeba raz wcisnąć i trocha odczekać, czasami to otwiera się z zbyt dużym opóźnieniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dość sceptyczny do tego pomysłu, głownie dla tego że bedzie to wymagać ciągłych update, ale sam pomysł nie jest nowy, mając taki OCR na pokładzie można obsługiwać prawie wszytko, tylko czy warto to udostępniać dla wszystkich to jest pytanie zasadnicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając możliwości spamerów obstawiam kilka dni i będzie zmiana systemu logowania do większości z nich :D

Edytowane przez cinmar

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla tego napisałem ze jestem sceptyczny do tego pomysłu, tak samo jak do zgłoszenia swoich miejscówek do GSA, to wszytko prowadzi miedzy innymi do tego że skrypty wprowadzają coraz bardziej wymyślne zabezpieczenia.

Te osoby co chcieli to tobili sobie sami mody do tego co potrzebne przecież pliki inteligencji odsłonięte, a do prostych szablonów i modcreator wystarczę. A jak domyślnie x0 000 użytkowników XR zaczyna walić po tych blogach to bardzo wątpię że bedzie się chciało Aleksowi robić co tydzień update.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zainstalowałem sobie xr 12. Podałem logi i haslo i do tej pory było wszystko ok.

Teraz xr prosi mnie o jeszcze innych key. Gdzie można go pobrać?

xrblad.png

xr 12 działa u mnie już na drugim vpsie i wszystko śmiga bez problemu.

Nie wiem dlaczego na tym mam problem skoro starsza wersja chodzi bez problemu.

EDYCJA. Problem rozwiązany. Należy usunąć botmaster IP z pliku hosts.

Edytowane przez ReTop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wersja 12 to wyrzuc wszystko z pliku host co jest dla xRumera, jesli starsza to znajdz na forum BM adresy IP dla pliku host. Ewentualnie spróbuj przeinstalować go do innego katalogu jeśli to nie pomoże ale powinno.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności