Skocz do zawartości

jez czy jeszcze zyjesz:D


luman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tiaaa też sie dołączam do grona zaintrygowanych wyczerpujacym opisem peaclicka

P.S. uuuurrraaaaa dostałem PW-zjebke orto od Erbita :(

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pisanie softu, ktory spamuje mailami adminow wyszukwarek jest pokazaniem mentalnosci statystycznego Polaka - czyli jesli Ja nic z tego nie mam to On tez nie moze miec... Skro jestescie tacy dobrzy w pozycjonowaniu to co Wam przeszkadza jakis spam ?? Jestescie wysoko pod swoimi keyami/frazami - OK, wiec o co chodzi ? Spamy raczej sie nie pojawiaja wyzej niz "prawdziwe" strony, a jesli juz to oznacza, ze ktos jest lepszy od Was i trzeba go usunac, zrobic mu na zlosc ?? Wlasnie przez takie podejscie wycofalem sie calkowicie z polskiego rynku - jak mozna cos robic jak np. czlowiek mial np. 2-3 pierwsze pozycje pod sex lub inny adultowy key, a konkurencja dzwonila do onetu zalatwiajac bana i sami wstawiali tam identyczne strony...

> Twoje było ad.warszawa.pl

nie moje, po pierwsze nie spamuje polskimi keywordami, a po drugie nie uzywam domen PL...

> albo cos innego w tym stylu co wyleciało

wylecialo mi juz kilka tysiecy domen, ale taki jest urok tego sportu :brawa: Po pierwszych kilku sie tym przejmowalem, a pozniej przyjalem to jako norme...

Nie ma rzeczy niemożliwych, jedynie niektóre rzeczy wymagają więcej czasu, aby je zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peakclick.com właśnie nie chodzi o to co piszesz.... takei zagrywki uważam za nie fair ale o spam, czyli zasmiecanie wyników stronami które nie mają nic współnego z danym keyword'em...

nie jest to automat to wysyłania massmailingu do adminów...

odwiedz stronkę o której mowa i sie przekonasz

co do pozycjonowania pod onet, to pani "Krysia" jest wszechwładna

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co do pozycjonowania pod onet, to pani "Krysia" jest wszechwładna

onet to jest jeden wielki zart... szeczgolnie ich zabezpieczenia przed masowym dodawaniem stron - przyjmowanie zgloszen mailem (swego czasu), albo token przy, ktory byle OCR'em sie obchodzilo... a szczytem wszystkiego byl niezabezpieczony dostep do panelu adminisracyjnego szukarki, gdzie sie strony czekaly w kolejce i recznie je dodawali :brawa:

Nie ma rzeczy niemożliwych, jedynie niektóre rzeczy wymagają więcej czasu, aby je zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Twoje było ad.warszawa.pl

nie moje, po pierwsze nie spamuje polskimi keywordami, a po drugie nie uzywam domen PL...

Więc chyba wypada Ci utrzeć nosa, na moje oko jest tutaj o 11 stron za dużo w indeksie, a "poważna" firma traci część wiarygodności, kiedy jest zbanowana przez korporację z przyczyn łamania regulaminu /tzw. ban/. Przypominam, że skuteczność Akcji wynosi 100%.

Na szczęście Ty już jesteś weteranem i nie sprawi Ci to przykrości. :brawa:

Pozdrawiam, J. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jez ty na prawde myslisz ze dzieki twojej akcji storny wylecialy? czy po prostu chcesz miec taka bledna swiadomosc...

strony wylecialy bo google zmienilo algorytm, albo wp czy onet samo je wylapalo... i wierz mi ze tak jest

to tak jak by zrobic strone...

"niech jutro tez bedzie slonce"

i ludzie pisza na stronie

"niech bedzie jutro slonce"

a jak slonce bedzie (co jest naturalne ze zawsze jest)

to sie wszyscy podniecaja ze to dzieki nim....

paranoja

--

ksaur

ps. i jaka skutecznosc... o skutecnzosc mozna mowic ja storny leca np po tygodniu a nie ze dorzuca sie strony... one sa na twojej stronie rok a jak znikna z ktorejs szukarki to mowisz ze to dzieki tobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba wypada Ci utrzeć nosa, na moje oko jest tutaj o 11 stron za dużo w indeksie, a "poważna" firma traci część wiarygodności, kiedy jest zbanowana przez korporację z przyczyn łamania regulaminu /tzw. ban/. Przypominam, że skuteczność Akcji wynosi 100%.

Na szczęście Ty już jesteś weteranem i nie sprawi Ci to przykrości. :brawa:

Pozdrawiam, J. B)

z debilami nie dyskutuje, dla mnie koniec tematu

Nie ma rzeczy niemożliwych, jedynie niektóre rzeczy wymagają więcej czasu, aby je zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności