Skocz do zawartości

jez czy jeszcze zyjesz:D


luman

Rekomendowane odpowiedzi

nie, nikt mi nie powiedzial. tylko sie przygladalem.

Oczywiscie mam świadomość, ze taka odpowiedz Ci nie wystarczy, wrecz zmotywuje do podważania mojej. Przezornie więc wykręcę kota ogonem:

strony wylecialy bo google zmienilo algorytm, albo wp czy onet samo je wylapalo... i wierz mi ze tak jest

ksaur - jakis konkretny dowod? ktos z googla ci powiedzial ze to dzieki zmianie algorytmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Skro jestescie tacy dobrzy w pozycjonowaniu to co Wam przeszkadza jakis spam ??

Jest spam i jest spam - wiadomo ze jakies ukryte Divy to nie spam a dziecinada ale dzieki Jezowi polecialy smieciarki typu ad.warszawa.pl i inne. Wyobraz sobie ze jedna ze spamiarek ktora wylapalem i zglosilem Jezowi genrowala tysiace subdomen i zajela CALE 800 WYNIKÓW w google na wszystkie frazy typu "dzwonki polifoniczne", "smsy" itp - Ciekawe czy dalej bys to uwazal za idiotyzm jakbys sam mial serwis z gadzetami do komorek i przez miesiac nic nie zarobil :brawa:

ksaur - jak popierasz peaclick to po podaj chociaz jakies argumenty...

strony wylecialy bo google zmienilo algorytm

jasne - wprowadzili googlebota2 ktory jest samoswiadomy i wie co jest spamem a co nie - na dodatek googlebot2 (jak juz ktos kiedys napisal) potrafi tez wyceniac dziela sztuki B)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@intruder2600 - no chyba nie myslisz ze jak strona znika z google to tylko przez czyjes maile... chyba tez o tym wiesz ze jest inaczej...

Wlasnie tak mysle - google (podobno) wykryje duplicate content i jego druga automatyczna linia obrony to tzw. sandbox - nic wiecej nie wykryje - calkowita bonanza.

Dzieki spam reportom pracownicy google moga recznie wyplenic google z chwastow ktore googlebot nie jest w stanie wykryc - GOOGLE NIE WYKRYWA SPAMU - NIE POTRAFI :brawa:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z punktu widzenia przeciętnego użytkownika (to dla niego jest wyszukiwarka):

SEO zajmuję się dopiero niewiele ponad rok. Wcześniej byłem jedynie tym przeciętnym użytkownikiem, bardzo często korzystającym z Google.

Pamiętam ad.warszawa.pl i inne tego typu "strony" na które klnąłem jak tylko je zobaczyłem w wynikach, a zdarzało się to bardzo często. To był jedyny rodzaj spamu, który utrudniał mi życie. O innych sposobach nawet nie wiedziałem.

Spamowanie to pozycjonowanie na większą skalę? A zarabianie na większą skalę to kradzież?

O spamie można dyskutować, ale o śmieciach typu ad.warszawa.pl nie ma co dyskutować, tylko zrobić wszystko, żeby pozbyć się tego.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki spam reportom pracownicy google moga recznie wyplewic google z chwastow ktore googlebot nie jest w stanie wykryc

Google nadal twierdzi, że ustalanie SERPów jest algorytmiczne i że nie ma w tym ingerencji ludzkiej. Jednak widać ewidentne przykłady, że to jest nie prawda.

Chociaż coś takiego, że człowiek zagląda na stronę wysłaną przez spamreport to nie należy wierzyć. Natomiast jeśli dostaną w przeciągu miesiąca 2565335634577 zgłoszeń na jedną stronę to może i się tym zainteresują.

Jedynie dlatego akcja Jeża mogła zadziałać, ale pewnym tego nie można nigdy być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Erbit szablons.info to tylko elemnet calej ukladanki. Do odstrzalu jest jeszcze banditos-team.info, 4freemp3.info, bobasik.info, bukmacherzy-pl.info, zeodesign.info... i pewnie jeszcze kilka innych domen.

Jastrzębia Góra - kwatery prywatne, mapa, zdjęcia, noclegi

Twoje prawo jazdy - Irlandia Północna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy może mi ktoś pomóc?

Moja stronka widnieje na banditos, bukmacherzy... z pseudolinkiem.

Czy może to zaszkodzić pozycji mojej strony?

Niedawno G. zrzuciło moją stronę o ponad 100pozycji na ważne słowo kluczowe, wcześniej to samo było z inną. Nie stosuję systemów wymiany, ręcznie dodaję do katalogów (trochę ale tylko trochę spamuję księgi gości tylko kilka sztuk).

Strony istnieją jedna 3 mce, druga 2 miesiące. Zauważam zbieżność z keywordami obecnymi na tych śmieciarkach a tymi na które miałem wysokie pozycje. Z nerwów już spać nie mogę, jestem ciągle wkurzony, za chwilę naklikam bandycie na reklamę i się skończy.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności