Skocz do zawartości

Dobór cmsa pod layout


suleq

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Planuję zrobić layout bardzo podobny do strony www.porche.pl lub www.saab.pl .

Fundusze mam bardzo ograniczone, z racji tego że dopiero startuję. Jak myślicie, który cms byłoby najłatwiej dostosować do takiego layoutu? Szukam cmsa dość lekkiego (może być bez bazy), ale z dobrym supportem.

Planowałem oprzeć to na quick cms, ale za rozsądne pieniądze nikt nie chce się tego podjąć.

Z góry dzięki :)

Bo to co kocham to szanty. Lubisz także? A jak przychodzi zima i brakuje mi żagli wchodzę na forum żeglarskie.

Jeśli chcesz dodać swoją stronę do kolejnego qlweba to zobacz katalog stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Dobór cmsa pod layout

Parafrazując to tak jak by dobierać gwóźdź do młotka :) - beznadziejne podejście do zagadnienia...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porsche jest zrobione na joomli :D

Typo3, a nie Joomla.

Quick CMS jest jednym z najprostszych CMSów do wdrożenia, nawet dla mnie jako dla laika w php - nie wiem jaki masz budżet, ale raczej koszta takiej operacji nie są zbyt wysokie.

Wykonam profesjonalne projekty graficzne stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności