Skocz do zawartości

Google lubi spam ?!


Pozycjoner.pro

Rekomendowane odpowiedzi

Algorytmy google są coraz lepsze, potrafią wykryć skopiowaną treść itp.

W takim razie dlaczego systemy dynamiczne, które opierają się na super śmieciowych

zapleczach są nadal skuteczne ? Większość linków jest na stronach z PR n/a, słabo podlinkowanych.

Ale jedna efekty są bardzo dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopaliłeś iloma punktami i jaką frazę? kiedy? jak długo dopalasz? jak jest zoptymalizowana strona? skąd wiesz, że to właśnie dopalenie było tym czynnikiem decydującym? No kurcze, czy wszystko trzeba tak wyciągać żeby rozpocząć dyskusję?

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, a jak długo już siedzi w na top3?

bo możliwe jest to, że trafiłeś w tych 20k (jaki system w ogóle, eweb, gotlink?) naprawdę coś wartościowego.

Jak dla mnie to strona poleci Ci w dół z większym hukiem niż wskoczyła :)

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności