Skocz do zawartości

Mam swoje www moje hobby mój biznes


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

Może za dużo piwek przy niedzieli ale ciekawe ilu ludzi ma tak jak ja, rozpoczne nowy wątek więc...

Siedze przy www od 8 lat, wielu moich kolegów śmiało się 7 lat temu ze mnie, że ciesze się tym że mam stronę która przynosi 0,2$ na dobę.

Mówili: "Tak tak Miro, za jakieś 5 lat uzbierasz 365 dolarów i będziesz miał ten swój tysiąc złotych...hehehe"

Mi od samego początku nie chodziło o kasę tak jak oni myśleli tylko o pasję, więc mniejsza o te pieniądze, ale mijał czas a z moich 0,2 dolarów dzięki www, zrobiło się dziennie kilkanaście razy więcej.

Cały czas myślę że w życiu nie jest ważne jest to ile kto ma pieniędzy, - są ważniejsze tematy - rodzina i zdrowie. Ale z tego mojego hobby stał się w końcu sposób na życie a koledzy którzy kiedyś się śmiali z moich www, sami odwiedzają moje strony teraz i szukają tam informacji.

Zastanawiam się ilu jest takich szczęściarzy jak ja, dlatego robię ankietę.

ps dla was wszystkich:

wątek ma na celu uświadomienie młodym ludziom z branży seo,html,php,mysql że zamiłowanie, i serce do pracy które macie, na początku może mieć znikome efekty, ale po latach doświadczeń , pracy itp może dać pozytywny efekt.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a jak tu się daje ankietę, skoro zapomniałem jej dodać na początku?

lol

ale wiocha na pio

Chciałem dodać takie opcje w ankiecie: nie wyszło ale zapytam w ten sposób:

- Interesuje się branżą seo,html,www bo muszę

- Interesuje się branżą seo,html,www bo lubie tą robotę

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko pogratulować sukcesu ;)

Odpowiadając na pytanie z "ankiety": interesuję się seo (może nie tyle samym seo, co ogólnie marketingiem internetowym), bo to lubię. Mnie osobiście programowanie nie kręci.

Odnośnie znajomych, to ze mnie nikt się nie śmiał pare lat temu jak zaczynałem. To mnie teraz dziwi, bo pierwsze moje strony były totalną klapą, obciachem, layout tworzyłem sam i jakoś chyba mega w siebie zapatrzony byłem, że mi sie to podobało.

Prawda jest taka, że w Internecie da się zarobić bardzo łatwo i szybko - nie będą to jednak kokosy. Na prawdziwa kasę, a jeszcze lepiej na jakąś tam formę rentierstwa trzeba poczekać. Wiem o tym, dlatego nie dbam o szybką kasę, nie zależy mi na zarabianiu 2k tylko po to, żeby zarabiać. Wolę mieć parę stówek miesięcznie, a cały czas poświęcać w bardziej (moim zdaniem) przyszłosciowe i dobrze zapowiadające się projekty, które będą mogły mnie ustawić, możę nie na całe życie, ale na kilka lat :)

No ale to takie moje prywatne wyznania, też po paru piwkach :D

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności