Skocz do zawartości

Google Adwords Traffic, Liczba wyszukań


Pozycjoner.pro

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza sprawa to rodzaj dopasowania.

Przy dopasowaniu ogólnym pokazuje nie do końca wiadomo co :D, przy ścisłym masz wyniki wyszukań danego słowa w najlepszym miesiącu w roku (nie bardzo widzę w tym narzędziu wybór miesiąca - skąd marzec?).

I tu zależy jakie są wahnięcia wyszukań w roku - np. turystyka ma duże - rzędu 300%. Sprawdzanie w Google Trends.

Pozdrawiam

Cognitive-it.pl - usługi SEO i SEM.

Cognitive-it.org - do poczytania blog o SEO i Adwords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci z mojego doświadczenia - według narzędzi G Adw, miesięczna liczba wyszukań danego słowa kluczowego: 201 000. Mój serwis okupuje niezmiennie 1-2 miejsce, a biorąc pod uwagę ostatni miesiąc, miałem z danego słowa kluczowego (według Google Anala) 5 500 odwiedzin. Bynajmniej nie jest to wynikiem "bladości" strony, bo ta jest ceniona, z niskim współczynnikiem odrzuceń.

Przy innych serwisach zawyżenie danych z narzędzi G jest podobne.

Wyznacz cele, a osiągniesz wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności