Skocz do zawartości

Ile są warte domeny z PR4?


Fler

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno dostałem propozycję zakupu 4 domen pod katalogi za 1500zł, 3 domeny z PR4 i jedna PR5, tak więc opłaci się ich zakup? i tak ogólniej to ile są wg. was warte takie domeny? dodam że domeny nie były wygasłe tylko ciągle przedłużane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - BL 7K

2 - BL 6,5K

3 - BL 8K

4 - BL 7K

5 - BL 17K (PR5)

Właściciel mi pokazał że wszystkie zarejestrował 17 Marca 2009r i stały na nich strony zapleczowe o tematyce GSM z 1 linkiem wychodzącym i po 40-60 podstron unikalnego tekstu z informacjami o grach, kodami, trikami i takimi tam. A prawdziwość PR to na samym początku sprawdzałem :)

Więc te 1500zł to będzie dobra cena za te domeny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na przykładzie:

Na każdej ze stron PR4 masz 15 miejsc na linki do sprzedania.

Co razem daje do sprzedania 4x15 = 60 miejsc reklamowych.

Każdy link sprzedajesz powiedzmy po 20zł na miesiąc, co daje 1200zł/m-c.

Tak ale ja bym chciał te domeny pod katalogi żeby zyskać na wpisach więc linków do stron trzecich umieszczać nie będę bo ludzie przestaną dodawać strony do katalogów.

A z ilu unikalnych domen są te BL ? - yahoo źle pokazuje BL i czy te linki nie są z rotacji ?

Wg mozrank:

1 - 324

2 - 402

3 - 382

4 - 415

5 (z PR5) - 502

Jak dla mnie nie warto - samemu można sobie takie PR zrobić

Ja ostatnio na stronie firmowej dostałem PR4 po 9 miesiącach katalogowania ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio na stronie firmowej dostałem PR4 po 9 miesiącach katalogowania ;]

Ja i wielu innych tutaj na forum taki PR robi w kilka tygodni max do pierwszego update

Dla tego celu co podałeś absolutnie nie opłacalna sprawa - zmiana strony na inną może mocno zaszkodzić a dodatkowo nadal nie wiesz czy linki są z rotacji czy też nie znikną jak tylko kupisz te domeny (np pochodzą z SWL) - jak dla mnie sprzedawca szuka jelenia i tyle

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dostałem propozycję zakupu 4 domen pod katalogi za 1500zł, 3 domeny z PR4 i jedna PR5, tak więc opłaci się ich zakup? i tak ogólniej to ile są wg. was warte takie domeny? dodam że domeny nie były wygasłe tylko ciągle przedłużane.

PR nie jest zadnym wykładnikiem ceny domeny.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem dodać że ten update PR jest jakiś skopany i 4 leciały za nic więc .....

Tak jak xann napisał i jak już wspominałem wcześniej PR o niczym zupełnie nie świadczy - dowiedz się więcej o BL jak dla mnie max wartość tego to 200 - 250 zł (ale to taki max maxów - chodź ja bym tego nie kupił nawet za 100zł)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nsb

Jakbyś pisał o moich domenach ;) W tym update śmieci w górę, wartościowe w dół ... ale trudno się mówi, mi na PR nie zależy tylko na SERPach i na odwiedzinach :)

Co do tematu, trudno kreślić cenę domeny na podstawie PR, raczej sprawdziłbym inne czynniki. Choć za takie domeny to myślę do 100 od sztuki można dać. :)

multikonto, recydywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności