Skocz do zawartości

Zapis ktory zawsze mnie rozpala do czerwoności !


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Xann ja to wiem i juz klienta oświeciłem plus wpisałemd o umowy kary za nieprzestrzeganie pewnych rzeczy ;)

@dywyn: pogięło Cię ?

@Ptaq: co innego firma tworząca stronę a co innego pseudpozycjonerska, ktora takim linkiem pozycjonuje swoją stronę kosztem swojego klienta.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy tworzące strony też bardzo często dają "swoją stopkę". Wg. mnie to jest coś jak przykład z piekarzem i jego chlebem.

Co innego dać taką stopkę przez firmę która stworzyła stronę, a co innego dać stopkę przez firmę która tylko pozycjonowała stronę. W tym pierwszym przypadku link w stopce jest uznaniem autorstwa no i w tym specyficznym przypadku - jest darmową reklamą dla autora. W drugim przypadku o autorstwie nie może być mowy więc niby z jakiego powodu pozycjoner miałby się podpisać pod stroną?

Jak zawozisz auto do mechanika, to on naprawia samochód, ale nie zmusza Cię, abyś przylepił sobie na aucie reklamę jego firmy. Co innego kupując nowy samochód - wtedy zawsze autor się na nim podpisuje (zawsze na samochodzie znajdziesz logo firmy).

Jesteś bezczelny, nieuprzejmy i nie przepuszczasz kobiet w drzwiach? Zapraszam na ulubione24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczenie takiego linka jest mało skuteczne. Jeśli klient będzie zadowolony z pozycjonowania, to poleci nas swoim znajomym i żaden taki link nie będzie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego dać taką stopkę przez firmę która stworzyła stronę, a co innego dać stopkę przez firmę która tylko pozycjonowała stronę. ..

Oba przypadki są stosowane normalnie , nie widze niczego zdrżnego w napisie: Za pozycjonowanie stron serwisu odpowiada ......

ps. ale pewnie nie wielu ma odwawgę to napisać ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdaniem Xann - zapis jak zapis i taki link raczej należy traktować jako formę reklamy a nie pozycjonowania. Kolejna sprawa jest taka że przez x miesięcy w systemie płacenia za efekty firma pozycjonująca nie ma nic z tego więc ma chociaż reklamę i podpisuje się swoją nazwą pod tym więc jak coś zpitoli to od razu pitoli siebie. Nie można tutaj mówić o pozycjonowaniu siebie jednym linkiem bo to jest bzdura.

Pewne osoby takie zapisy mogą drażnić ale po głębszym przemyśleniu nie ma nic w tym złego - sam nie raz mam takie zapiski w umowach (może nie w stopce i nie w takim stylu jak inni) ale stosuje się to bo czemu nie. Ja za taki zapis w umowie daję do 20% ceny w dół traktuję to jako reklamę więc .....

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków to strzał w stopę raz że to link nietematyczny dwa tracimy moc na takim linku nawet jak ma no-folow. Reklama jak najbardziej i webmastera i pozycjonera ale w formie linku w area. A swoją drogą link jeszcze zechce mieć osoba od adsense, grafik, pr-owiec, copywriter i tuziny innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że ostatnio wymieniam wszystko na mini banerki i jest to dużo lepsza forma reklamy i stylistyczna - jaki link to zawsze jest mało wartościowe chyba że jak inni mają podpisanych 2 000 umów i walną wszędzie linka to mają w TOP po 2 swoje strony i .... - nadaj są w TOP

Można całe godziny polemizować nad etyką i skutecznością takich działań - dla mnie osobiście temat neutralny ale stosowanie takiego samego txt reklamowego na każdej stronie klienta to 100% strzał w stopę i wystawienie wszystkich klientów na spore ryzyko (każdy txt u mnie był/jest unikalny)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu przypadkach pozycjoner miałby większe prawo do linka w stopce niż autor strony - w uznaniu zasług za poprawki tego co schrzanił webmaster.

Cenna uwaga, tak jak jest w katalogu link "Qlweb modified by jachu" - jachu - nie jest autorem skryptu jedynie go zmodyfikował. A jak by nie było (prawie) każda firma modyfikuję (czyt. optymalizuję) stronę klienta pod pozycjonowanie.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec wygląda na to że 99% pozycjonerów jest ZA linkowaniem ze strony klienta. A tak psioczyliscie na S... System :|

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności