Skocz do zawartości

Jak dopalać precle/katalogi


Juzek112

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej dopalać raczej te z mniej porządnych katalogów, bo mają małe szanse wejść w indeks. Z tymi porządnymi katalogami, bywa tak jak

z dobrymi preclami - dopalanie nie musi być konieczne.

Ale mam inne pytanie. Od jakiegoś czasu systematycznie dodaje wpisy do katalogów, głównie SEOKi, oczywiście pozyskuję też różne inne linki. Ostatnio strasznie ospale wpisy wchodzą do indeksu.

Dziwi mnie jedna rzecz, dodałem 3 wyróżnione wpisy do www.zielonykatalog.net, dopaliłem delikatnie i od poniedziałku nie chcą wejść w indeks. Byłoby to zrozumiałe, gdyby nie to, że praktycznie wszystkie wpisy z tego katalogu wchodzą w indeks praktycznie tego samego dnia :/ Nawet wpis z dzisiejszego poranka już są w indeksie.

Wpisom dodałem długie unikalne opisy, GoogleBot odwiedził każdy nawet i 9 razy. Wpisów nadal nie ma w indeksie... Wiecie o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Baduu1 potrzebują jeśli chcesz pozyskać punkty. Ale możesz je kupić i dopalać. Dział dla początkujących :)

przemeks pinguj, dopal SML, puść rumaka.. opcji jest wiele, jedne mniej drugie bardziej skuteczne ale i kosztowniejsze.

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemeks miałem kiedyś tak, że wrzuciłem stronę do katalogu, po czym ją linkowałem (weblinkiem, gotlinkiem) niestety nie weszła do indeksu. Trochę dla testów powrzucałem ją na moje zaplecze, i gdzie kolwiek się dało, dalej dopalałem. I do dnia dzisiejszego strony w indeksie nie ma. 2 tygodnie ostrego linkowania :) i dałem spokój.

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnimi czasy postanowiłem dopalić katalogi i precle gotlinkiem, 7 dni po 1,5k na wpis, prawie wszystkie wpisy się indexują.

Moje pytanie:

Na jakie frazy najlepiej linkować katalogi i precle?

Te same frazy? Zróżnicować je dość mocno?

Czy według was 7 dni to dużo/mało?

Teraz linku je wszystkie katalogi precle tak:

Fraza główna (na która pozycjonowana jest strona docelowa)

Fraza 2

Fraza 3

Fraza 4

I wszystkie wpisy linkuje tak samo.

Tylko Gotlinkiem.

Wszystko było by ok, ale strony pozycjonowane których linki są w stronach dopalanych woogóle nie idą do góry.

Może lepiej przejść na seomatika, albo robić to całkowicie inaczej?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Ile masz tych precli?

OJ dużo, dodawały mi się przez pół roku ręcznie i automatycznie.

Dla jednej strony:

300 seokatalogów / 10% zaindexowanych wpisów

1 200 precli z automatów 1% może mniej w indexie

1500 katalogów z automatów jeszcze nie sprawdzałem

300 wpisów z zaplecz własnych / 100% zaindexowanych wpisów

A strona pozycjonowana dla tego w/w od 2 miesięcy siedzi bez zmian w TOP 20.

Nie chce się ruszyć wyżej...

Dla tego chce to dopalić...

Tylko czy sam gotlink da rady?

Wraca pytanie z mojego wcześniejszego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja preferuję e-weblink.com Zawsze mi się wpisy indeksują bardzo ładnie i szybko. Hmm moze były to słabe precle (te do których dodałeś) lub tekst był nie unikalny.

No tak, ale z tego co wiem tam nie ma API, ani dodawania masowego linków...

Pomyśl ile czasu by zajęło dodawanie tylu linków do systemu....

Wpisy z gotlinka sie indexują, ale nie dają nic stronie pozycjonowanej,

Więc wracam z pytaniem jak umiejętnie dopalać katalogi i wpisy.. w jakiej ilości itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem możliwe że treść jest powielona na 100 precli np i już link w treści może być nic nie wart (google lubi unikalność)

W e-weblink jest masowe dodawani dla konta PRO jesli się nie mylę.

300 Precli na moich zapleczach to wszystkie unikalne i nic to nie dało...

Są w indexie, ale nie dopalałem ich.

Jak dopalasz w e-weblinku na jakie frazy?

Moje pytanie z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoogleBot odwiedził każdy nawet i 9 razy. Wpisów nadal nie ma w indeksie... Wiecie o co może chodzić?

Taki już los katalogów. Ale ciesz sie, że był wujek G i zobaczył tam Twój link - to wystarczy przecież

Rapidshare to nie wszystko. Tak jak życie bez błyszczyka ma sens.

Lubię czytać ciekawe komiksy z kolorowymi obrazkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności