Skocz do zawartości

Świadomość


gibki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gdzie niby to widzisz?

Skoro SAMEMU pozycjonowałem forum na haslo biznes i doszedłem do tego momentu to ja nie mam pojęcia o SEO?

Pomijając forum... Klienci tacy jak optyk-inowroclaw.pl czy syberyjskie-salamandra.pl są zadowoleni do tego stopnia że polecają mnie znajomym i ciesząc się z dobrych efektów to gdzie tu jest mój brak wiedzy... Zapraszam do wykonania telefonu do tych klientów i zapytania ich o "Młodego od pozycjonowania"... A poza tym mam na imie Mateusz ;)

P.S.

Wróćmy do tematu bo nie mam ochoty na personalne wycieczki

P.P.S.

Jeszcze jest jednen zadowolony klient... Turystykaino.pl tam też można zadzwonić ;)

Szybka Naprawa błędów WordPress - od ręki i profesjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obrzucam błotem a uświadamiam ;) zgodnie z tematem ;)

a tak na serio, to krew mnie zalewa, jak za edukację biorą się ludzie, których wiedza jest znacznie poniżej krytyki. Tym bardziej, ze świadomość klientów w temacie pozycjonowania jest na prawdę mała i łatwo "skrzywić" potencjalnych usługobiorców.

Problem w tym, szeroko pojęta edukacja w zakresie SEO jest niestety nadal prowadzona przez ludzi, którzy często do SEO mają podejście czysto teoretyczne - nie zarabiają na SEO, tylko na opowiadaniu o nim. Jedni czynią to lepiej inni gorzej.

erepublik-badge-125x125.gif 125x125_2.jpg hekko.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ceny to ok. 200zł rocznie za frazę

No to fakt, to muszą być naprawdę porządne frazy skoro 200 zł nie tylko pokrywa Twoje roczne wydatki, ale też sprawia, że jeszcze na tym zarobisz.

Nie dziwię się też, że klienci są zadowoleni - 200 zł rocznie na frazę składającą się z 5 słów - satysfakcja z top10 - bezcenna, no i znajomym można się jeszcze pochwalić że się ma zamówione pozycjonowanie ;)

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edukacja klientów w moim przypadku to odpowiedzi na czesto zadawane pytania... Głównie trzy (co to jest, po co to kupić i za ile)

Głównie te pytania zadają mi klienci... Odpowiadając im w odpowiedni sposób można nauczyć niejako ludzi że pozycjonowanie to nie szynka z tesco za 10zł i że nie trwa miesiąca

Tutaj chodzi nie o edukacje na temat samego SEO, bo wolał bym sam tego nie robić a tylko wyjaśnić niektóre kwestie, które zwiększą ich świadomość i nie dadzą się dzieki niej nabrać na firmy oferujące naprawdę usługi SEO na poziomie który nawet krytyki nie jest godny

Co do zadowolenia klientów, to mówimy tutaj o frazach 2 wyrazowych jak np. Kot syberyjski (miesiąc pracy +190 pozycji), centrum podróży, koty syberyjskie tanie wakacje itp.

Podana cena dotyczy fraz typu księgowa warszawa... Czyli lokalnych, a odpowiednią dopłatę za efekt pobieram dopiero gdy strona sie 7dni utrzyma na top5...

I nie robię tego dla kasy a dla dobrej opini i reputacji...poza tym pozycjonowanie sprawia mi radość wewnętrzną i przyjemność gdy ide przekazać osobiście raport i klient mi mówi że sprzedał np ze strony kilka wczasów i obozów w krótkim czasie

Szybka Naprawa błędów WordPress - od ręki i profesjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odpowiednią dopłatę za efekt pobieram dopiero gdy strona sie 7dni utrzyma na top5...

No tak, to bardzo wiele wyjaśnia, więc jednak coś zarabiasz, a opłata stała to taki gratis niezależny od rezultatów.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też są grosze...

Na lokalne...

290-top 1,2

180-top 3,4

150-top 5

Ale to też Różnie z tym bywa... Raz wiecej raz mniej

Opłata stała to pokrycie kosztów, ponieważ nie korzystam z SWL, dodawarek czy innych ustrojstw nie mam ich za dużo.

Szybka Naprawa błędów WordPress - od ręki i profesjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu za ile byś mi zrobił słowo gry w top10, bo przy takich cenach to może bym zlecał Ci część klientów z mojej firmy ?

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaty roczne, przy pozycjonowaniu kilku klientów:

serwer dedykowany niższej klasy: 200zł * 12mc = 2400zł

domeny pod zaplecze ~ 50 sztuk * 25zł ~ 1200zł

wpisy do płatnych katalogów typu onet ~ 200zł

trochę tekstów na strony ~ 500zł

===================

RAZEM = 3900zł / rok

No i teraz pytanie pozycjonując kogoś za 150-290zł rok, jak z tego opłacić koszty potrzebne do wykonania poprawnie zlecenia i to takie raczej podstawowe, nie mówię, o zlecaniu komuś pisania tworzeniu skryptów, składaniu strony - bo powiedzmy, że samemu to można zrobić.

Licząc, że masz tych 5 klientów * 5 fraz każdy płacą te 200zł - zarobisz te 5000zł. Teraz jeszcze od tego z tego co pamiętam 19% podatku od kwoty wolnej od podatku 19% ~ 500zł

czyli po opłaceniu podatku masz wpływ 4500zł, kosztów w skali roku ~ 3900zł. Teraz dochodzi koszt prądu, telefonów, opłat za internet... czasu jaki na to poświęcasz...

Ja się pytam, czy Ty aby na pewno nie dopłacasz do biznesu?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viper.

Postaw się w sytuacji osób, które muszą z pozycjonowania opłacić rachunki i żyć w miarę na poziomie. ;)

Jeżeli w tym co mówisz, jest chociaż odrobinę prawdy, to podziwiam fakt, że w ogóle chcę Ci się poświęcać, aż tyle prywatnego czasu, zyskując w zamian śmiechu warte pieniądze.

A za jak to nazywasz "świetną reputację i zadowolenie" klienta zyskane przez skrajnie niską cenę, w przyszłości czynszu nie opłacisz.

Wracając do tematu.

Zastanawiające jest to, że jeśli chodzi o inne formy reklamy, to jakoś rozsądniej są traktowane, natomiast wiele osób zlecając seo jako decydujący czynnik traktuje cenę.

Prawda.

Pod tym względem, odstajemy w porównaniu do firm zachodnich.

Można chyba jednak śmiało postawić tezę, że internet ma coraz większy wpływ na naszą gospodarkę.Co za tym idzie, z roku na rok, coraz większe sumy są inwestowane w SEO oraz marketing w internecie, przez polskich przedsiębiorców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się już bawimy w wycenę, to na ile byś wycenił frazę "pozycjonowanie" - powiedzmy, że interesowało by mnie TYLKO TOP20 ;) ?

Oczywiście płatność za efekty, choć mogę podpisać umowę na XX miesięcy ;)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla gry... 410 (brutto, umowa zlecenie) na mies, a dopłaty wyraźnie zaznaczyłem że dla lokalnych

Biore, daj mi tylko jakąś gwarancje że kiedykolwiek dotrzesz do tego top10.

;) ;) :zeby: :zeby: :zeby:

Edit: Ptaq - zapewne około 500zł brutto, plus premia na lizaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności