Skocz do zawartości

VPS z DirectAdmin - wszystko działa ale nei da się połączyć z ftp ani konsolą


Marcin Elo

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak uruchomiłem skrypt, dość ciężki [z poziomu przeglądarki] i w połowie chciałem przerwać jego działanie - szedł bez open basedir i sfemode. Stwierdziłem, że chce przerwać więc zgasiłem przeglądarkę - wtedy się wszystko zawiesiło, że nawet na konsolę wejśc nie mogłem żeby zrobić reboota więc zrobilłem reboota zgasiłem z zapasowego ip - nic, zgasiłem i włączyłem - nic.

Efekt - mogę wejśc w direct admin, z jego poziomu wrzucać pliki przz przeglądarkę czy też edytować ale nei mogę połączyć się z ftp ani consolą.

Ma ktoś pojęcie co z tym zrobić?

IP nie jest na blackliście.

Directadmin na debianie.

seo is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz dostęp od DA zrób reboot z poziomu DA :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dostęp do SSH ? jeśłi tak wydaj komendę "iptables -F" i spróbuj ponownie. Jak nie to więcej nie podpowiem :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to reinstall :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z poziomu DA mozesz obejrzeć logi - tam popatrz co wypisuje za błędy przy restarcie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności