Skocz do zawartości

Spadek zaindeksowanych stron w google


james8

Rekomendowane odpowiedzi

ambrella - a jak u Ciebie wygląda pozycja w google? Bo u mnie niezleżnie od zaindeksowanych stron utrzymuje się na zbliżonym poziomie.

spadka z top1 na drugą 10, spadek ilości UU z 8k/d do 700-800 - generalnie kaszanka

a jednocześnie boty szaleją sam google-bot żre po 200Mb/d i ponoć indeksuje ok 20k str/d

nic nie kumam ;)

Ja dopiero pozycjonuje swoją stonę ale nie jest źle :D

Niedawno podczas wyszukiwania fraz kluczowych moja strona była na 29 pozycji teraz jest na 11 - od razu tak duży skok!

Inna fraza była na 17 a teraz na 3 zakładce!

Nieźle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie spadek w Google jest dość drastyczny, mi poleciało na wszystkich witrynach. Na niektórych odbiło się to również na ruchu.

Moim zdaniem są dwie opcje:

1. Błędy po wprowadzeniu nowego silnika, lub usuwanie stron przez bezwartościowych, lub daleko zakopanych podstron.

2. Wprowadzanie mechanizmu indeksowania w czasie rzeczywistym, w którym to parametr site jest bezwartościowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem to w jednym poście ale przytoczę i tutaj moją wypowiedź:

"Spadek site a co za tym również idzie spadek użytkowników, spowodowany jest updatem Google, który nazwano MAYDAY. Cierpią na tym duże strony, które były odwiedzane przez długi ogon. Wszystko spowodowane jest bardzo dużą aktywnością robotów.

Zainteresowanych odsyłam do forum: https://www.webmasterworld.com/google/4125460.htm "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności