Skocz do zawartości

Fabryka Spamu i Chrome


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zwracam się do użytkowników Google Chrome - czy możecie wejść na Fabrykę Spamu?

Nie wiem czy tylko u mnie tak się dzieje, ale gdy wchodzę przez Chrome, pokazuje się coś takiego:

UWAGA!!! Wykryto spyware! Zmien przegladarke na Firefoksa lub Opera.

Wyczytałem pobieżnie, że użytkownicy Chrome mają pretensje do autora Fabryki Spamu o ten chwyt.

Trochę bezsensu jest takie zachowanie, nie uważacie? Ciekawe jaki udział w rynku musi zdobyć owa przeglądarka, żeby autor się otrząsnął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bezsensu jest takie zachowanie, nie uważacie? Ciekawe jaki udział w rynku musi zdobyć owa przeglądarka, żeby autor się otrząsnął...

jak to mówia wolnośc tomku w swoim domku, jeżeli autor strony sobie czegos nie zyczy ma prawo w koncu to jego strona i to ty do niego wchodzisz nie on do ciebie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taki żarcik autora "fabryki spamu"

może zostało po 1 IV :)

Mógł polecić też iron który bazuje na kodzie chrome ale nie posiada funkcji spyware

https://www.srware.net/en/software_srware_i...ome_vs_iron.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności