Skocz do zawartości

Jak zainteresowaliście się pozycjonowaniem?


sir nimek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moją przygodę zaczołem od tego własnie forum kiedy pisałem pare strone. Przewałkowałem prawie całe forum doszczętnie siedzałem po 12 h przez tydzień i czytałem cztałem i czytałem i się wszystkiego dowiedzałem. Teraz już mnie nie kręci pozycjonowanie chleb powszedni teraz piszę skrypty php dla firm.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a ja usłyszałem o akcji "kretyn" i tak trafiłem a że da sie na tym zarobić to ....... :P

P.S.

Urzekły mnie Wasze historie :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zacząłem robić strony www, zawsze wiedziałem, że da się jakoś manipulować wynikami, bo przecież wyszukiwarki to tylko programy.

Szukałem w internecie informacji na ten temat, słowa "pozycjonowanie" nie znałem (chyba jeszcze nie było takiego słowa). I jeszcze szukałem, szukałem, coś sam próbowałem wymyślać, np. z WP. Nic nie znalezłem, stwierdziłem, że wiedza jest zbyt cenna, żeby ktoś za darmo dzielił się nią.

W końcu kupiłem sobie książkę o Google (od razu po wydaniu jej - lipiec 2003). Podstawy miałem opanowane dzięki temu. Na forum trafiłem w sierpniu 2004, szukając wymiany linków.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś 3 lata temu zaczalem sobie robic byle jakie strony. Trafilem na forum.webhelp.pl :). Tam dowiedzialem sie tylko, że trzeba się wymieniać linkami.

Pewnego razu kolega z internetu sprzedawał 2 strony, cena byla dosyc dobra, a do tego mial mi pomóc wypozycjonowac strone na onecie. No i kupilem, wyniki w onecie byly dosyc dobre.

Na wczesniej wymienionym forum dowiedzialem sie o forum.optymalizacji.pl, zarejestrowalem sie, ale cos takoś nie pasowało mi to forum. Po jakims czasie na forum.webhelp.pl zarejestrowal sie Kill Bill(pozdrownienia dla KB) :) i odpowiedzial na pytanie, ktore zadalem(dotyczące pozycjonowania). Pozniej jak zaczalem go wypytywac, powiedzial mi zebym zaczal przegladac to forum itp. W między czasie męczyłem troche osób przez gg, żeby mi zdradzili tą tajemnice googl'a :). No i dzieki temu forum, wiem juz jak pozyjonowac, niekiedy uzupelniam swoja wiedze. Brakuje mi tylko $ :)

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cóż, ja sie zainteresowałem dla pieniędzy. Prowadząc agencje, wielu klietów mnie pytało jak wypromować dopiero co oddaną do użytku stronkę - a ja naiwnie mówiłem " nie wiem, nie znam się a wogóle zarobiony jestem" Kiedy zauważyłem, że moi klienci pozycjonują sie u mojej konkurencji a nastepnie przechodza do niej z obslugą www wkurzylem się, nawiązałem kontakty i załącząłem bawić się w seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z potrzeby chwili:

po 3 (niewykonanym) zleceniu pozycjonowania mojego serwisu, kupiłem książkę Shari Thurow o pozycjonowaniu i tylko dzięki tej wiedzy wystrzeliłem serwis na szczyty - i pewnie na tym by się skończyło gdyby nie to forum

ciekawe czy są na forum ludzie którzy "pozycjonowali" mój serwis

membersi? modzi? admini? :)

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal śmiało -a ta książka Shari to dziwi mnie, że coś się z niej nauczyłeś. Generalnie fajna, ale jak dla mnie brak konkretnych przykładów i omówienia działania konkretnych silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co przykłady? jak się jest zielonym w tym temacie to taka pozycja wydaje się być kopalnią wiedzy, faktem jest że więcej konkretów jest tu na forum, zanim przystąpiłem do tej sekty B) to czytałem czytałem i jeszcze raz czytałem ...

co do imion i nazwisk ... nawet nie pamiętam adresów tych stron, co dopiero nazwiska ... pamietam tylko ze "przedstawiciel handlowy" jednej z nich potrzebował 24 godzin żeby się zorientować czy wystawiają faktury :)

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh... było to bardzo dawno temu ....

gdy miałem 10-11 lat robiłem stronę w wordzie :placze: , potem długa przerwa, bo mi się nie chciało jej robić i nie miałem internetu więc było ciężko, jakieś 2 lata tamu założyłem sobie neta, z rok temu zaczołem robić stronkę, przez przypadek poznałem Skuzika [...] i cały czas się go wypytywałem jak mieć dobrą pozycje w google, wkońcu podał mi adres tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. te pierwsze kroki w Wordzie ;) moja pierwsza strona zajmowala 45kb (kod strony), a gdy teraz z ciekawosci zrobilem od poczatku taka sama to wyszlo 4kb :scare:

3 lata temu zrobilem pare innych stron, a jadna strone z mysla o jej promowaniu dodalem do katalogu onetu i wp, gdy dzieki temu osiagnalem rewelacyjne rezultaty - chyba ponad 100 odslon odslon / dzien, wg. stat4u, bedac w pelni zadowolony nie zawracalem sobie glowy jakims tam pozycjonowaniem... w google strony mojej nie bylo widac :D wtedy uznawalem ja za 'egzotyczna' wyszukiwarke...

rok temu budujac troszke wiekszy serwis niz poprzednie kilkupodstronowe stronki, zaczynajac czytac faq na forum.webhelp.pl trafilem tutaj... w penym momencie tez Skuzik rzucil garsc cennych uwag :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności