Skocz do zawartości

Skąd bierzecie serwery proxy?


Łukasz Gugała

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj, przy wielu zapytaniach chociażby w celu zebrania danych przez nasze oprogramowanie, konieczne wręcz jest uzywanie PROXY - skąd je bierzecie? Jakie serwisy sprzedające stale aktualizowane listy proxy polecacie?

ProxyBonanza.com

SeoProxy.cn

Tego typu stron szukam, macie jakieś inne propozycje?

Wiem, jest wiele darmowych list, ale czesto są pady tych proxy, a musze mieć ciągłość pracy w moich narzędziach, bo zrobiło się mase zapytań, a na błędy i opóźnienia nie chcę sobie pozwalać.

Pozdrawiam,

Łukasz

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla mnie najlepiej sprawdzaja sie vps z dodatkowymi ip. W ten sposob serwer z powiedzmy 10 ip kosztuje nas kolo $25. 5 takich serwerow i masz wlasna swietna siec (przydatna chociazby do wszelkich skryptow opartych na sprawdzaniu pr czy tym podobnych ).

Oczywiscie jest tu pewien koszt.

Nie wiem do czego dokladnie chcesz uyzwac proxy ale serwisy proxybonanza i tym podbne czesto juz maja w google nalozony tymczasowy ban (pojawia sie okienko do wpisania tekstu >> jasne ze mozszesz to przez decaptchera rozwiazac ale na dluga mete to sie nie kalkuluje )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z proxy.net.pl - dużo działających ipków "stańskozjednoczońskich" jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie ogólnodostępne proxy mają jedną wadę - są ogólnodostępne, a co za tym idzie większość ma już zblokowane ich IP w google :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, Mion widze napotkał ten sam problem - jest tego masę, ale żeby to sprawnie chodziło trzeba jednak czegoś płatnego i zostaje nam - postawić swoje dedicated IP na własnych serwerach albo gdzieś listy proxy wykupić.

Wole zapłacić parenaście $ miesięcznie i mieć z głowy. Macie jakieś oferty, pomocne linki, które mogły by mi pomóc?

A i własnie - limity Google - jaki odstęp czasowy stosujecie pomiędzy zapytaniami z tego samego IP, by Was nie zbanowało?

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stałe IP, a nawet jakby to tez odpada - potrzebuję proxy do obsugi narzędzi webowych, nie stacjonarnych programów.

Zapytam inaczej - gdzie najtańsze IP a pakietach najlepiej 50-100 sztuk?

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności