Skocz do zawartości

Erbit 100 lat!


EDDY

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego Erbit! Wysokiej pozycji w Googlach, dużo robotów na Twoich stronach i mało błędów ortograficznych w postach userów! :P

Łazi sobie robot Onetu po sieci. Nagle patrzy, googlebot pędzi jak oszalały na cargotruck.pl. Zdziwiony onetbot podrapał się po głowie i poszedł dalej. Po pewnym czasie zauwazył msnbota i slurpa, którzy pędzą jak zwariowani w tym samym kierunku co wcześniej gbot. "Eeee tam, zachodnie świry" - pomyślał onetbot. Nagle zobaczył śpieszącego się robota Netsprint, zatrzymał go i spytał gdzie ten tak pędzi:

N: "Jak to gdzie!? Na cargotruck.pl!"

O: "Ale po co? Byliśmy tam razem .... jakieś 2 miesiące temu!"

N: :Jakto po co? Z życzeniami dla Erbita !!"

:D

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dd-bday.jpg

Erbit.

+ takiego wzrostu oglądalności/sprzedaży/czego sobie zażyczysz w Twoich serwisach.

25817504310.gif

pozdrawiam serdecznie!

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. :):):)

Az trudno się ustosunkować do każdej wypowiedzi...

Dziękuje serdecznie - wszystkie życzenia są bardzo miłe !

Ta blondyna w torcie wygląda prawie jak moja żona.....

wzrosty statystyk, dochodów jak każdemu tak i mnie potrzebne...

wczoraj drinkowałem i dlatego milczałem...

i nie wiem co jeszcze mam napisać...

D Z I Ę K U J Ę

p.s.

Wam z okazji moich urodzin Wam dokładnie tego samego czego i mnie życzyliście.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że spóźnione to najserdeczniejsze: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności