Skocz do zawartości

Artykuły o SEO/SEM w Polskim internecie


lordbart

Rekomendowane odpowiedzi

no ja troszeczkę inaczej zrobiłem, nie zjechałem artykułu tylko napisałem do jego autorki wyjaśniając po kolei wszystkie merytoryczne błędy zawarte w wypowiedziach "specjalistki" od pozycjonowania.

oto szczególy korespondencji-

Panie Krzysztofie,

Już w tytule syganlizowaliśmy, że jest to tekst dla poczatkujących tj: nie wyjaśni wszytkiego i będzie tylko pewnym wprowadzeniem w temat.

Byłabym wdzięczna, gdyby punkt po punkcie wypisał Pan "bzdury" - postaram się te watpliwości przesłać do Pani Eweliny, która odpowiadała na moje pytania według swojej najlepszej wiedzy.

Myślę, że lista konkretnych zarzutów zdopinguje ją do odpowiedzi. W większości komentarzy pod tekstem nie ma żadnych merytorycznych zarzutów, choć jestem przekonana, że takie też można by postawić analizując odpowiedzi Pani Eweliny.

Zachęcam więc do zadania konkretnych, trudnych pytań Pani Ewelinie Chlebińskiej - albo się wybroni, albo zapędzi ja Pan w kozi róg. Ale moim zdaniem nie jest poważne pisanie o tekście że jest bzdurny, bez podania konkretnych zarzutów. Proszę zadać pytania na przykład na forum:

-https://forum.idg.pl/index.php?setskin=1&skinid=6&showforum=178

lub przesłać je do mnie.

Pozdrawiam,

Magda Górak

PS. Chętnie przygotuje drugi tekst, który nie będzie tylko wprowadzeniem w tematykę pozycjonowania.

po tym mailu napisałem i opisałem wszystkie błędy merytoryczne i dostałem to

Witam,\bardzo dziękuję za te uwagi. Za moment - gdy tylko skończe się zajmować większym tekstem - przyjrze się im z uwagą.

Pozdrawiam,

Magda Górak

a to brzmi zachęcająco

PS. Chętnie przygotuje drugi tekst, który nie będzie tylko wprowadzeniem w tematykę pozycjonowania.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bardzo fajnie, że piętnuje się głupotę, niefrasobliwość, jak zwał tak zwał. Artykuł może rzeczywiście wywołać uśmiech lub wściekłość, ale czy:

oto szczególy korespondencji-
po tym mailu napisałem i opisałem wszystkie błędy merytoryczne i dostałem to

(tu do Beerbant-a) nie boisz się trochę ujawniać prywatnej korespondencji na publicznym forum, bo ja to bym chyba miał lekkie obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych danych chronionych ustawą nie udostępniłem także nie ma obawy :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie Beerbant napisałeś jej pewnie prawie cały artykuł a przynajmniej dostarczyłeś wszystkie potrzebne wiadomości... jakos nie sądże żeby sama coś poszukała i sie popytała w branzy

86006[/snapback]

oj tak zaraz artykuł :D po prostu "zjechałem" merytorycznie kilka bzdur zawartych w wypowiedziach Pani "specjalistki"

a przy okazji zaprosiłem autorkę na forum :blink:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W przypadku profesjonalnego pozycjonowanie (nie zabawy), gdzie często w grę wchodzą setki fraz dla jednego serwsiu zabawa samymi linkami praktycznie nic by nie dała

85419[/snapback]

sorry za odgrzebywanie tematu, ale nie jestem stałym bywalcem

Zgadzam się z mrtn. Jest duża różnica między windowaniem strony dla jakiejś jednej frazy a maksymalizacją ilości targetowanego (po polsku: ukierunkowanego ;) ruchu przy użyciu setek słów/fraz.

pomijam dobór tej jednej frazy... często fatalny

a co do artykułu, to tak jak w moich komentarzach do niego:

za dużo powoływania się na iProspect, za mało (zero) własnych przemyśleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeden update do mojej wypowiedzi, żeby cytat nie został opacznie zrozumiany: przy pozycjonowaniu na setki fraz też się używa linków .. więc hasło linki linki linki pozostaje aktualne. Ale nie da się tego zrobić samymi linkami, ani gotowym systemem ani wymianą linków :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności