Skocz do zawartości

Do użytkowników Word Pressa


moskit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak się nazywa taki plugin jak po lewej (4 miejsca reklamowe) ?

https://wp.loreleiwebdesign.com/

Jeśli ktoś byłby tak miły mi powiedzieć, zazaczam, że nawet nie przeszukiwałem strony WP, po prostu w locie mi sie przypomniało i postanowiłem spytać, mam nadzieje, ze nikomu się tym nie narażę:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, chodziło mi własnie o to cos w rodzaju adtaily, zastanawiałem sie własnie czy nie jest to, aby tylko miejsce na wstawienie banerkow, ale z drugiej strony, myslalem, ze moze jest cos do obslugi tego :) jesli to tylko miejsce na banerki to spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre templatki posiadają w opcjach obsługę takich banerków, gdzie możesz zdefiniować link do obrazka i adres docelowy, od biedy, jak ktoś nie chce grzebać w kodzie, można do tego wykorzystać widget pozwalający wstawić dowolną treść html - obsłużysz to wtedy z poziomu panelu admina w WP

erepublik-badge-125x125.gif 125x125_2.jpg hekko.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności