Skocz do zawartości

SEO PL


piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

A jak mowia niemam na to czasu zeby tracic czas, prawde mowiac stracilem wiecej na bezsensowna dyskusje z BD niz na tworzenie tego laya.

Z tego co piszesz wynika, ze jestes wielki. Naleza Ci sie moje gratulacje bo do tej pory nie spotkalem projektanta, ktory w takim tempie tworzy nowe projekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Chociaz ofiarowalem swoja pomac kilka razy.

Zaskakujesz mnie, tyle razy ile ofiarowałeś swoją pomoc tyle razy grzecznie informowałem że każdy kto ma tylko odrobinę ochoty może przystąpić do prac nad layotutem.

Muszę Cię zmartwić, ale to nie my zmarnowaliśmy Twój czas tylko Ty nasz. Z mojej strony jest to koniec dyskusji nad Twoim wkładem do layoutu seopl.org

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerebru - proszę przestań.

nikt mnie ani zapraszal abym pomagal lub cos w tym stylu...

Udział w projekcie jest dobrowolny i nikt tu nikogo nie będzie zapraszał.

Błagam, zakończmy te dyskusje i skupmy się na ważniejszych sprawach, bo gdzie nie wejdę to CEREBRU i jakaś bezsensowna polemika.

Sam postaram się przygotować jakiś layout, żeby było o czym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, zakończmy te dyskusje i skupmy się na ważniejszych sprawach

Zgadzam sie z tym.

Ja sie bardzo ciesze Panowie ze przydzielacie mi tyle uwagi, to na prawde dla mnie zaszczyt ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chciałem dodać, że podoba mi się i popieram cały projekt.  

Mimo wszystko wstrzymałbym się z dodawaniem logo gdzie się da z ALTem, zanim nie powstanie system validacji.  

W ten sposób unikniecie "niekompetentnych" osób - bo chyba o to najbardziej się rozchodzi ? (niż tylko o linki).  

Myślę, że trzeba opracować regulamin i zasady istnienia organizacji - tak jak już było wspominane wcześniej w tym temacie,  

a dopiero wtedy myśleć o członkostwie, żebyśmy nie stracili z oczu idei jaka przyświecać ma temu przedsięwzięciu.  

Popieram cie w 100% - najpierw regulamin, zasady co wolno a czego nie wolno stosowac na stronie, aby mogla byc wyrozniona znakiem SEOPL.

Jesli chodzi o znaczek, to przychylam sie do 3 propozycji:

- pieczatka CEREBRU

- znaczek podobny do W3C

- lub znaczek w postaci medalu (jest umieszczony gdzies w tym watku przez Pneuma)

Nie zaprzeczam ze nie moga istniec rownoczesnie 3 znaczki.

Nalezy rowniez napisac walidator lub kurs po kolei jak sprawdzic czy strona sie nadaje do grona "czystych stron"

Jesli chodzi o ALTa to polecalbym cos w stylu:

- "Czysta strona. Certyfikat SEOPL"

- "Strona bez spamu - certyfikat SEOPL"

- "Strona pozycjonowana uczciwie" itp.

Uwazam ze hasla typu "pozycjonowanie/positioning" nie ma sensu, bo wszak nie o to chodzi. Podobnie z angielskim wyrazeniem - przeciez jest to SEOPL a nie seoUK, seoDE, czy seoCOM

Jestem za projektem i chetnie do niego przystapie. Nie wiem dlaczego uczepiliscie sie CEREBRU - ofiarowal swoja pomoc, ale Wy uwazajac sie za bogow nie przyjmujecie jego pomocy, bo to co zrobione przez Was jest najlepsze (nie bede wskazywal myszka o kogo chodzi - kazdy wie). Zamiast tego wystarczyloby zrobic ankiete, ktory lay i logo jest najlepsze.

słownik informatyczny ... aby wiedzieć więcej

(łac. Oxygene - tlen) Tlen był jest i będzie bo tlen jest wszędzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Znaczka czystej storny od SPAMU uwazam ze nie moze byc to znak komercyjny a znaczek CELEBRU oznacząłby komercyjność bowiem celebru.com oferuje pozycjonowanie.

Moge czynnie uczestniczyć w projekcie ale napewno nei bedę znakowął stron logiem innego pozycjonere, jezeli to będzie logo mowiace czysto o tym SEOPL ok ale o zadnym komenrcyjnym pozycjonerze.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musial mi umknac projekt CEREBRU. oczywiscie ze bedzie to niekomercyjny znaczek ale w postaci pieczatki typu "certyfikat SEOPL - strona wolna od spamu"

Nikt z czlonkow SEOPL (nawet popzycjonerow) nie bedzie czerpal korzysci z tego ze umieszczone zostanie logo na jakiejs stronie (dopisac to do regulaminu)

Postaram sie sklecic jakis regulamin a tym czasem czekam na nowy dzial SEOPL bo nie chce wrzucac tego wszystkiego do 11-stronicowego watku

słownik informatyczny ... aby wiedzieć więcej

(łac. Oxygene - tlen) Tlen był jest i będzie bo tlen jest wszędzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze to ja mam pytanie !!! co bedzie spamem bo np w onecie komentarze ze słowami kluczowymi sa spamem w światowym oart o spamowaniu też. A nasz kochany anty spamer który nosi znaczek SEOPL posiada kilka komentarzy, ja nie powiem tez uzywam na jednej stornie w googlu ale w onecie juz nie bo jest zakazane, ale jak mozna walczyc ze spamem samemu go stosując ? i jeszcze nosic znaczek SEOPL /.? Pytanie do pomysłodawców i DO CEREBRU.

Choć tutaj daleko mówić o poprawnej optymalziacji bowiem altów jak psów, a dopiero co wymieniałeś kolego anty spamerze strony z ukrytym tesktem itp. A takie komentarze to tez spam.

Czekam na info czy taka jest IDEA tego SEOPL znaczek dla spamera i pozrnego antypsamera ?

www.cerebru.com czy uważasz że komentarze są OK ?

<!-- //Rating - pozycjonowanie, autododawanie, projektowanie stron, kursy pozycjonowania// -->

<!-- //Nagłówek - pozycjonowanie, autododawanie, projektowanie stron, kurs pozycjonowania// -->

<!-- //Opis strony - pozycjonowanie, autododawanie, projektowanie stron, kurs pozycjonowania// -->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ofiarowal swoja pomoc, ale Wy uwazajac sie za bogow nie przyjmujecie jego pomocy, bo to co zrobione przez Was jest najlepsze

Nie prawda.

Wielokrotnie zachęcałem i nadal zachęcam wszystkich do udziału i tworzenia SEOPL. Jeśli jednak ktoś potrzebuje poklasku aby ruszyć myszką czy klawiaturą to pomylił adresy.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności