Skocz do zawartości

SEO PL


piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Musisz wyslac podanie z opisem dzialanosci na conajmniej 5 stron.

Po 3-6 miesiecy zostanie to rozpatrzone

Mogę jeszcze wysłać zaświadczenie o dochodach i aktualną kartę zdrowia :)

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę jeszcze wysłać zaświadczenie o dochodach i aktualną kartę zdrowia

Jezeli chodzi o szczegoly to jeszcze:

- numer buta

- metryke urodzenia

- swiadectow slubu (jezeli stan cywilny aplikanta tego wymaga)

- kopie wszystkich stron dowodu osobistego (tych pustych rowniez)

- wtornik prawa jazdy

i jeszcze troche dokumentow.

Pelna lsita bedzie opublikowana w serwisie, niebawem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby dołączyć do projektu? Mam nadzieję, że przyda się moja wiedza. Na przykład - wersja SEO w języku rosyjskim.

Link z logiem SEO, umieściłem na stronie głównej już 3 tygodnie temu, jak nie więcej, ale jakoś nie wypadało prosić o zwrotny :)

Life's beautiful...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim namyślę raczej powątpiewam w sens tworzenia masowych linków zwrotnych z seopl za umieszczenie znaczka. Ani te linki zwrotne ani umieszczanie znaczków nie świadczą ani nie będą świadczyć o tym jak ktoś pozycjonuje.

Znaczek czy link do SEOPL bądź link do forum PiO i tak warto dać na swoich stronach... z racji czerpania stąd wiedzy i miłej (z reguły) atmosfery :)

Myślę że udział w takich akcjach jak [akcje SEOPL] Serce dla Marcina dopiero świadczy o tym że jako grupa Sympatyków Pozycjonowania do czegoś możemy wykorzystać naszą wiedzę... że do czegoś możemy się po prostu przydać

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- sympatycy SEO PL umieszczają logo linkiem do strony https://seopl.org w swoich serwisach wzamian za to dostają link zwrotny a może nawet dwa Wink

Sam to napisaleś, więc zapytałem. Nic to nie kosztuje.

ale jakoś nie wypadało prosić o zwrotny
.

Chyba więcej nie będę o nic pytać. RObi się zimna atmosfera, jak z teściową - czym rzadziej wpadasz, tym milejsza.

Life's beautiful...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, byłem przekonany że wspomnienie akcji w której sam z siebie bierzesz udział sprawi że poczujesz że współtworzysz SEOPL ale widać się myliłem bo najważniejsze są linki, linki, linki... :?

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim namyślę raczej powątpiewam w sens tworzenia masowych linków zwrotnych z seopl za umieszczenie znaczka.

Mi na tym linku i tak bardzo nie zależy, bo już trochę przeholowałem z pozycjonowaniem mojej strony - wykupiłem konto z limitem transferu na zapas, na serwerze mam prawie same pliki PHP i trochę zdjęć, a mimo to boję się, że pod koniec miesiąca moja strona będzie niedostępna.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, byłem przekonany że wspomnienie akcji w której sam z siebie bierzesz udział sprawi że poczujesz że współtworzysz SEOPL ale widać się myliłem bo najważniejsze są linki, linki, linki... :?

Jak bym nie chcial, to nie bral bym udzialu w akcji.

Wspomagam dom dziecka w Sosnowcu juz 3 lata, przeselajac swoja 1 wyplę rocznie. moze nie są to duże pieniądze, ale nie stać mnie na większą pomoc finansową. Pomagam jak mogę

Co do linków, to prawdę mówiąc mam ich .... Nie zajmuje sie pozycionowaniem zawodowo, a dla przyjemności. Mam iną prace.

I nie prosilem o linki, a tylko zapytalem grzecznie.

Pozdrowienia.

Life's beautiful...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym nie chcial, to nie bral bym udzialu w akcji.

Jak my wszyscy.

a tylko zapytalem grzecznie.

To że ja powątpiewam w sens tworzenia masowych linków zwrotnych chyba nie było niegrzeczną odpowiedzią. To Ty piszesz o chłodnej atmosferze. Ostateczna decyzja co do samej linkowni nie należy do mnie i jeśli mamy ją zbudować musimy wziąść pod uwagę obawę crosslinkingu. Swoją drogą ja na swoich stronach także mam logo i to od samego początku a nie mam linków zwrotnych.

Czy mógłby dołączyć do projektu?

Ale tak prawdę mówiąc, będąc na tym forum już współtworzysz projekt SEOPL ;)

Wspomagam dom dziecka w Sosnowcu

To wspaniale z Twojej strony.

juz niebawem bedzie ukonczona i link tez bedzie.

Wiem że wszyscy się niecierpliwią co i jak. Dostałem niedawno od rattkina poprawioną wersję layoutu SEOPL i umieściłem ją na serwerze. Aby budować na niej podstrony muszę to wszystko przewałkować i zrozumieć jak działa... chyba że znajdziemy inne rozwiązanie.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, to jednak go dostales, bo nie odpisales mi na maila i myslalem ze gdzies to wszystko sie zagubilo. skoro to juz jest wrzucone na seopl.org to prosze uzytkownikow o testowanie, bowiem nie jest to jeszcze finalna wersja - podejrzewam ze pod linuxem (Konqueror) moze sie sypac - nie sprawdzalem. Specyfikacja konquerora jest... dziwna. Chyba ten browser jeszcze nie dorosl do standardow (choc jest przyjemny).

wydawalo mi sie ze lay jest prosty jak w morde strzelil... inkludujesz sobie gore, w nowej stronce dodajesz trzy warstwy (lewa, srodkowa i prawa) i modyfikujesz ich tresc, inkludujesz dol, i dziala....

co do linkow - wolalbym zeby linki byly tekstowe. obrazek byl przeciez pomyslony jako walidacja kompetencji SEO nalezacego do teamu.

"i can handle it without linking :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ale widze ze cos zdycha cala sprawa... moze napisac jakis cms do dodawania artow czy linkow do www.seopl.org, zarejestrowac pierwszych czlonkow, innymi slowy, przeniesc czesc 'aktywnosci' w tamto miejsce. jesli bedzie tam forum, albo cos podobnego, to wtedy juz stricte tam bedziemy omawiac rzeczy zwiazane z seopl.org. Piotrku, co mam zrobic z obecnym layoutem i struktura plikow? cos jest niezrozumialego? wydzielic na inkludy top/bottom ?

"i can handle it without linking :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek czy link do SEOPL bądź link do forum PiO i tak warto dać na swoich stronach... z racji czerpania stąd wiedzy i miłej (z reguły) atmosfery 

Jeszce mozna podciagnac tutaj teorie z SEOCHAT.COM ze strony ktore posiadaja sporo linkow sa dobrze traktowane przez G

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mam zrobic z obecnym layoutem i struktura plikow?

Sorka, przegapiłem Twój post - jeśli możesz to wydziel pod katalog którego zasoby omawiamy na forum oraz pod system newsów SEOPL. W zasadzie może to być spokojnie na plikach tekstowych bo nie wiadomo ile tych tekstów spłodzimy.

Wydziel też pod Wyszukiwarki i pod Katalogi oraz pod Sympatycy pozycjonowania.

Techniki pozycjonowania bym sobie wogóle darował a za to dał podstronę "Podstawy pozycjonowania"

Nie wiem jeszcze co w tych boxach sobie wogóle damy. Może coś o akcjach charytatywnych SEOPL, chociaż na podstronie z tekstem już te boxy z lewej nie powinny znikać.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności