Skocz do zawartości

SEO PL


piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
bardzo dobrze, zeby Ci ktos tego nie podebral.

już nie podbierze ;)

zrobimy world wide webwweb ;)

hehe ciekawe ile razy podczas olimpiady słyszeliście że "idą łeb w łeb" - ja osobiście słyszałem przy czwórkach kajakarskich ;)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, zasada pospolitego ruszenia, świetna przy okazji webwweb - tutaj może zrobić więcej szkody niz przynieść pożytku. Usiądźcie z Michałem, Adore i z kim uznacie za stosowne i jednak ustalcie profil stowarzyszenia, cele i zasady udziału ujęte w ramki chociażby szkicu statutu. Chyba, że ma to być tylko odpowiednik planowanego działu zamkniętego na forum i bardziej kółka towarzyskiego.

Jeżeli jednak - jak pisał w owych innych wątkach Adore - ktokolwiek ma się liczyć seo.pl i miałoby ono zdobyć sobie wpływy w środowisku, to jednak trzeba mu nadać określony (m.in. prawnie) charakter.

Zamiast hasła "wolna od spamu" - pomyślcie o tych certyfikatach, bardziej wskazujących na umiejętności webmasterów niż na walory konkretnych witryn, bo to mogłoby uruchomić mechanizmy, na których seo.pl powinno zależeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasada pospolitego ruszenia

Ale to nasze małe "pospolite ruszenie" ma służyć tylko pobudzeniu wyobraźni i popchnięciu sprawy odrobinę dalej niż rozważania po kątach tego forum.

Michał ma już domenę więc coś się dzieje. Ja rzucam propozycję znaczka, moze przypadnie komuś do gustu.

seo_01.jpg

seo_02.jpg

A nad aspektami formalnymi czy to organizacja czy stowarzyszenie czy może partia trzeba by się jeszcze mocno pogłowić ;) ;) ;)

ups literówa, powinno być "search engine optimization" ;)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no...

Świetny pomysł :!:

Już nawet wpadło mi coś takiego do głowy, że można by stworzyć takie narzędzie, które analizowało by (podobnie jak walidator html-a,xthml-a,css-a itp.) strony i pokazywało by kod uznany za spam. Jeśli strona by była "czysta" wtedy ktoś mógłby sobie (podobnie przy zgodności ze standardami W3C) umieścić jakiś znaczek zgodności z czystymi technikami pozycjonowania lub coś podobnego.

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie dopisać do Waszej dyskusji wątek łaczący

https://www.forum.optymalizacja.com/sutra7715.html#7715

Poruszam tu element ekonomiczny

Pozdrawiam

Ponadto jak chcecie stworzyć ogólno-Polską organizację to

1.wymagany zjazd i spotkanie

2.napisanie statusu organizacji

3.Podpisanie umowy członkowskiej

4.stworzenie zasad wspólpracy -umowa o wspólpracy prawna pomiedzy członkami

5.Wpłacenie składki minimalnej

6.Złozenie statusu organizacji do sądu

7.Naznaczenie przedstawicieli terenowych oraz organów kontrolnych

Reszta na forum i samo już pojdzie

Bez tego interes się rozmyję

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto jak chcecie stworzyć ogólno-Polską organizację to

1.wymagany zjazd i spotkanie

(...)

Ja bym jeszcze dodał:

8.Sprecyzowanie wymaganej wiedzy z dziedziny SEO od członka...

Bo chyba to niebyłoby na zasadzie:

Wpłaciłeś składkę członkowską więc jesteś z nami ;)

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto jak chcecie stworzyć ogólno-Polską organizację to

1.wymagany zjazd i spotkanie

(...)

Ja bym jeszcze dodał:

8.Sprecyzowanie wymaganej wiedzy z dziedziny SEO od członka...

Bo chyba to niebyłoby na zasadzie:

Wpłaciłeś składkę członkowską więc jesteś z nami ;)

Racja 1 by się Lepper dopisał :oops: moj bład

pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja 1 by się Lepper dopisał :oops:  moj bład

pozdrawiam

No to już by była totalna klapa... ;)

Ale ten pomysł zaczyna mi się coraz bardziej podbać, zwłaszcza z wymienionymi przez Ciebie punktami ;)

Wkońcu ktoś ten rynek SEO musi u nas ruszyć :!:

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności