Skocz do zawartości

SEO PL


piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jest mi na prawde milo goscic to swietne forum. Od jakiegos czasu sie przygladam, ale w koncu postanowilem sie zarejestrowac.

Piotrkowi gratuluje swietnego pomyslu na temat SEOPL. Ale mam kilka pytan. Sam jestem zainteresowany wejsciem w cala ta kasze. Moge wykonac projekt graficzny i w ogole pomoc.

Ale pytanie jest takie - kim tak na prawde jestesmy zeby potem komus radzic i stawiac oceny na strony. Moze zle cos zrozumialem...?

Przy okazji zapraszam na swoj serwis, jest w fazie testow i jeszcze nie wyszedl tak na swiatlo dzienne. Bede tam publikowac najswiezsze wiadomosci ze swiata wyszukiwarek, pozycjonowania, subskrypcje, artykuly... Oczywiscie nie tylko to :) - www.cerebru.com Czekam na opinie!

P.S. Piotrowi gratuluje pomyslu, a Michalowi swietnego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

:) witamy Aczkolwiek to nie ten dział :)

Warunki są w regulaminie bowiem Polish Seo to wersja szersza usankcjonowana tego forum

Najpierw forum potem Polish Seo

pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Piotrowi gratuluje pomyslu, a Michalowi swietnego forum

Dziękuję :)

Bede tam publikowac najswiezsze wiadomosci ze swiata wyszukiwarek, pozycjonowania, subskrypcje, artykuly

Mam nadzieję że na www.cerebru.com pojawi się jakaś wzmianka o Otwartym Katalogu Internetowym, a może i o webwwebNews :) i oczywiście o forum Michała

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie moge tam polecic twoj katalog

A możesz, możesz... źle napewno nie zrobisz jak ludziom dobrze doradzisz szczególnie ze mają problemy z samym wyborem / doborem kategorii.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek, w niebieskim wyglada swietnie! nie jestem tylko pewien czy tez jest ten efekt cienia w napisie SEO (w pomaranczowym tak bylo). mozna by tam jeszcze dodawac jakies 'no.1' czy 'serp' czy cus, ale mnie sie podoba wlasnie taka prostota. dobra robota!

"i can handle it without linking :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek, w niebieskim wyglada swietnie!

:P dzięki

Rzeczywiście jakieś mały elemencik by się przydał ale nie wiedziałem co tam dodać. A z cieniem to zerknę czy się nie pogryzą z niebieskim

W sumie to takie logo musi być czytelne nawet w bardzo małym formacie więc i tak wszystkie małe elemenciki się pozlewają.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. niebieskie logo - OK

2. pomysł SEO Pl świetny!

3. zakładałem już kiedyś stowarzyszenie miłosników internetu 8) było nam potrzebne do legalnego założenia sieci osiedlowej na 250 mieszkań. mam gdzieś wstępny statut - moge podesłać - trzeba będzie odpowiednie wpisy zmienić na nam potrzebne. zalożenie stowarzyszenia to tez koszty wpisu i mnóstwo papierkowej roboty. z doświadczenia wiem, że najpierw jest zapał a potem nie ma chętnych na użeranie się z sądem.

moja żona jest prawnikiem, więc porady prawne moge załatwić za free.

oczywiście wpisuje sie na członka załozyciela (trzeba 15) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo_male.gif

seo_logo1.gif

seo_logo2.gif

seo_logo3.gif

Sprawdzałem z cieniem... gryzie się z niebieskim. Zrobiłem gify i jeśli ktoś już czuje się zrzeszony z "SEO PL" - może je u siebie umieścić i linkować do Michała czyli dokładnie do https://seopl.org

Myślę że przydałoby się też jakieś globalne hasło - ja na stronach "world wide webwweb" https://webwweb.com - dałem przy logo "clean positioning SEOPL.ORG"

;)

Byłbym zapomniał! Każdy sympatyk SEOPL otrzyma za linkowanie do seopl zwrotny link w dziale "sympatycy SEOPL" (będą do tego proste szablony, a póki co podawajcie tutaj linki kto i gdzie umieścił logo do SEOPL). Tak sobie wymyśliłem że pod adresem https://pozycjonowanie.stron.pl zrobię coś w stylu mirroru seopl.org więc i stamtąd otrzymacie linki.

Póki co tylko jedna zasada - źródło stron sympatyków SEOPL nie może budzić zastrzeżeń

;)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku tych trzech mniejszych wersji chyba trzeba zrezygnowac z dolnego napisu, a umiescic go w alt.

Czy z napisikiem czy bez alt i tak jest bardzo wskazany ;)

moge zrobic wersje we flashu - z mouseoverem ;P

Zrób, zrób... i wrzuć linka ;)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cos oto :

https://www.lagow.prv.pl/seopl.html

a alt wskazany jak wskazany, ale brzydko wyglada ten napis na dole, w tych malych wersjach buttona (nieczytelny). probowalem to troche ratowac flashem i w mojej 2 wersji choc wyglada to troszkie gorzej, to jednak wyswietla sie lepiej przy malych rozmiarach [100x50] itd.

"i can handle it without linking :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności