Skocz do zawartości

SEO PL


piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ale brzydko wyglada ten napis na dole, w tych malych wersjach buttona

w tych wersjach może trzebaby dać po prostu kreskę, bo bez jest lekko łysawo a swoja drogą mouseover jest cool :lol:

Ludzie... wprowadzcie mnie w to a naprawde wam pomoge z grafika i flash'em!

Widzisz że każdy robi tu coś od siebie zupełnie samodzielnie... wprowadzeniem dla każdego są posty na temat SEOPL przewijające się przez to forum.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moge sie zajac logiem dla tego seo? Bo samego takiego napisu nie wystarczy... Chce zrobic po pierwsze logo do tego w stylu pieczeci. Na stronach bedziemy stawiali ta pieczec jak klasa jakosci.. Mi sie wydaje ze to niezly pomysl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie nie. logo piotrka jest bardzo dobre i wolalbym zeby zostalo. jest w nim wszystko co potrzeba.

wprowadzcie mnie w to a naprawde wam pomoge z grafika i flash'em!

sugerujesz ze nasze umiejetnosci graficzno/flashowe sa za niskie by zrobic dobre logo? bo roznie to mozna odebrac.

"i can handle it without linking :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sobie wyobrazasz slaba pieczątke :lol:

Dobra w takim razie widze ze mnie tutaj nie chcecie wiec trudno... Oferuje darmowa pomoc za nic... Tylko z dobrej woli.

Ale dzieki Tobie rattkin i twojemu nastawieniu (negatywnemu) rezygnuje w uczestnictwie w calym projekcie najwyzej dam linka. Dziekuje wszystkim za mile spedzony czas w tym temacie i najbardziej dziekuje rattkinowi ktory nie umie ocenic dobrych zamiarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alt musi być w każdym przypadku i musi być precyzyjnie określony - jeśli idziemy w świat - a chyba chcemy, prawda? to trzymałbym się takiej wersji:

"SEO PL - search engine optimization seopl.org"

albo dłuższe zawierające też wersję polską

"SEO PL - search engine optimization | pozycjonowanie stron"

ew. jeszcze dłuższe

"SEO PL - search engine optimization | pozycjonowanie i optymalizacja stron"

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alt układałem po ilości znalezionych dokumentów w google "seo" "search engine positioning" "pozycjonowanie i optymalizacja" a PL'kę tylko na dodatek

Ostatecznie Michał się tu powinien wypowiedzieć - ja sugeruję jednak aby "SEO" było na samym początku:

"SEO PL | pozycjonowanie i optymalizacja stron | search engine optimization".

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie sie wypowiadam  

to mi sie bardzo podoba  

Bardzo dobrze - więc obowiązującym ALT'em jest

"SEO PL | Pozycjonowanie i Optymalizacja Stron | Search Engine Optimization"

Przy linkach tekstowych anchor text powinien dokładanie tak samo wyglądać jak ustanowiony alt. Michał wrzuci to jako meta title i gitara :lol:

myślę że jako element dodatkowy można swobodnie dodawać "czyste pozycjonowanie" "czysta optymalizacja" itp ew. "clean positioning"... do wyboru do koloru ;)

Jak już wspomniałem linki do swoich stron gdzie pojawi się logo póki co zostawiajcie tu na forum... ;)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności